Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 16.10.2021 uwzględniając wszystkie działy

 1. Witam serdecznie społeczność Balmory, chciałbym przedstawić już wcześniej zapowiedziane nowe wyzwanie! Ukryta Komnata Mądrości Lokalizacja: Grota Wygnańców (V1) Przepustka: Zwój Mądrości Crafting: Uczeń w Grocie Wygnańców (V1) Wymagany Poziom: 75- 99Lv. Każdy musi posiadać przepustkę: Nie Czas na pokonanie wyzwania: 30 minut Czas do ponownego wejścia: 60 minut Możliwość użycia Klepsydry(reset czasu): Tak Zwiększone doświadczenie: +50%* [ Nowe wyzwanie ] * względem Groty Wygnańców V2 To są tylko podstawowe informacje. Zasada działania, bonusy jak i dodatkowe nagrody za ukończenie wyzwania pozostawiamy Wam do odkrycia! Już jutro! 16.10.2021 (Podczas Aktualizacji) Pozdrawiamy i życzymy miłej gry! Administracja, Balmora.pl
  5 punktów
 2. Siemanko! Wiem, że temat już się pojawiał ale bez konkretnej odpowiedzi chyba. Czy jest szansa aby zwiększyć limit yang przy wystawianiu sklepu np do 100kkk oraz cene jednego itemku do na 5-10kkk? Obecnie bardzo irytuje fakt, że trzeba otwierać kilka sklepów, żeby sprzedać drop i tak w koło macieju. Przekroczysz 2kkk to sklep Ci się zbuguje i jak nie ogarniesz to nic nie sprzedasz, taki psikus. Kwestie wypłaty również można jakoś rozwiązać aby np wyłacało jednorazowo nie więcej niż 1.5kkk. Teraz człowiek nawet alchemii nie może wystawić bo limit yang Cię blokuje.
  2 punkty
 3. Problem jest w tym że sklep ma limit 2kkk Yang i tyle, nic za więcej nie sprzedasz co jest dziwne. Dlatego większość serwerów ma dodatkową walute "won". Bo mogę spylic np. stalkę +9 z kd +5 czystą za 1,5kkk. Ale jak wpierniczę do niej 3x 15 +hp , to może nadal nie perf, ale jej warość już przekracza o sporo limit w sklepie. A wtedy pozostaję spam na czacie, czego osobiście nie lubię lub forum, ale tak jak wyżej napisano większość ma w d***e forum i nawet nie wiem że istnieje. Tym bardziej, że nie są zachęcani do odwiedzenia strony/forum, bo nie ma potrzeby. Co do wypłacania Yang z sklepu, to wystarczy funkcja gdzie istnieje wszędzie. Czyli wypłacanie Yang tyle ile chce, a nie wypłać wszystko i tyle. Bo skoro jest baaaaardzo mały limit 2kkk, to przecież przy sprzedaży byle czego możesz mieć problem przy wypłacaniu Yang. Bez zamykania sklepu, i otwierania go na nowo.
  1 punkt
 4. W końcu jakaś nowość, trzeba będzie iść i sprawdzić drop itp :D
  1 punkt
 5. 1 punkt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...