Skocz do zawartości

Oztry

Nowy
 • Liczba zawartości

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Oztry w dniu 9 Listopad

Użytkownicy przyznają Oztry punkty reputacji!

Reputacja

10 Good

O Oztry

 • Tytuł
  Contributor
  Contributor
 • Urodziny 29.05.1996

Contact Methods

 • Website URL
  Array

Profile Information

 • Gender
  Array
 • Location
  Array
 • Interests
  Array

Ostatnie wizyty


550 wyświetleń profilu
 1. To mi się podoba! Jak najbardziej na tak. W sumie można byłoby też dodać ulepszanie KD na +6, ale ulepszanie tylko u Seona ( nie dodawać ich do dropu ) koszt ulepszenia: 70kk-100kk ( mniej więcej ).
 2. No Limit yang nie pasuje na serwerze Hard/Medium. W ogóle to nawet sztaby 2 mln tutaj nie pasują, max sztaba 1 mln powinna być na tego typu serwerze. Nie trzeba żadnych wonów, trzeba ograniczyć drop yangów do możliwych minimum. Sztabka 100kk musi priorytetowo zniknąć z dropu, inaczej inflacja będzie rosła każdego dnia.
 3. Przykład wszystkiego może będzie bardziej trafny. Im więcej masz Yangów tym więcej jesteś w stanie zapłacić. Gdy jesteś nowym graczem, to masz zerową ilość Yangów i nie jesteś w stanie tyle zapłacić, wręcz cena sama odpycha.
 4. Napisałem o usunięciu Sztabki 100kk z dropu, nie o usunięciu jej u Dozorcy. Więc waluta zostaje.
 5. Witam, dziś chciałbym poruszyć temat bardzo szybko rosnących cen na serwerze, otóż z tego co zauważyłem codziennie ceny drastycznie rosną w górę, dlatego proponuję całkowite usunięcie Plat. Sztab.(100kk Yang) z dropu. Dla ameb co nie potrafią czytać z zrozumieniem dodam tylko: Sztabka ma pozostać u Dozorcy, tylko apeluje o usunięcie jej całkowicie z dropu, bo psuje mocno rynek na serwerze. Zaraz Magiczny Metal+ będzie kosztował 1kkk za szt., a kosztował jeszcze parę dni temu zaledwie 120-150kk. Aktualna cena to 220kk, ale widziałem też ceny 320kk. Serwer po woli staje się mało przyjazny dla nowych graczy, bo skąd oni mają wziąć tyle yangesów skoro wszystko drastycznie rośnie w górę!! Proszę o szybkie działanie w tej sprawie!! Może jeszcze da się zatrzymać tą inflacje.
 6. Pełny Craft Rybek 10x Pieczony Gromadnik + 1x Małż wymieniamy na: 1x Pieczony Okoń 10x Pieczona Krasnopiórka + 2x Małż wymieniamy na: 1x Pieczony Tęczowy Pstrąg 10x Pieczony Tenchi + 1x Małż wymieniamy na: 1x Pieczony Sum + ewentualny craft wszystkich rybek 20x każdego rodzaju rybek + 5x Małż wymieniamy na: Duży Karaś Tak widzę to ja @Sudden - chciałeś, masz. jeśli można zrobić lepiej to działaj.
 7. Cześć zauważyłem na innym konkurencyjnym serwerze bardzo przydatną opcje w Opcjach Gry. A mianowcie: Owy zasięg działa na wszystko, czyli: Potwory, Ludzie i Sklepy> poprawia znacząco Fps przy dużej liczbie graczy. Zauważyłem że dosyć sporo graczy skarży się na lagi przy dużej liczbie graczy np na OX, więc ta opcja myślę że będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. A zatem proponuję priorytetowo dodać tą opcje na nasz serwer.
 8. Oztry

  Problem z DT

  Kliknij powrót na dangeon i przenieś.
 9. Jestem jak najbardziej na tak! Bardzo dobry pomysł!!
 10. Albo no limit yangesów - na większości serwerów no limit yangesów działa świetnie :)
 11. Po co Ci pełny crafting ? Podałem Ci przykładowo jeden rodzaj rybek, oraz dałem sam pomysł. Co do ilości - sami powinniście ustalić jaką ilość rybek craftować. Dla mnie może być nawet 40 szt. wymieniamy na 1 szt. z lepszymi bonusami.
 12. Cześć, dzisiaj chciałbym wyjść z propozycją craftingu rybek. A mianowicie, przykładowo: 10x: wymieniamy na 1x: itd. z pozostałymi innymi rybkami. Proszę aby w temacie wypowiadały się tylko i wyłącznie gracze, którzy łowią rybki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...