Skocz do zawartości

Bambus3k

Administrator
 • Liczba zawartości

  4013
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  178

Ostatnia wygrana Bambus3k w dniu 6 Sierpień

Użytkownicy przyznają Bambus3k punkty reputacji!

Reputacja

1051 Excellent

9 obserwujących

O Bambus3k

 • Tytuł
  Admin
  Rising Star
 • Urodziny 18.04.1992

Profile Information

 • Gender
  Array

Ostatnie wizyty


56956 wyświetleń profilu
 1. Misje to tylko dodatek do gry. Niektóre trzeba wykonać, aby otrzymać następne. Najbardziej opłacalny jest kolekcjoner/potworologia/bossologia/metinologia.
 2. Kolekcjoner oczywiście jest opłacalny. Dostajesz stały bonus Wartość Ataku aż do +45pkt. Najpierw masz pelerynki, jest ich najwięcej ze wszystkich zadań. Kolejno Księgi Umiejętności. Następne przedmioty już są losowe, aby nie było monopolu na rynku.
 3. Bambus3k

  Medal bohatera 24h

  Przedmioty na wyszukiwarce akrualizuja się automatycznie. Ogólnie, już jest mieszka wersja wyszukiwarki. Pewnie wejdzie na aktu 4.0
 4. Bambus3k

  Medal bohatera 24h

  Ogólnie to wyszła trochę dziwna sytuacja, bo na 99% jestem pewien, że ten Medal Bohatera z Szkat. Mega Bossa powinien być z handlem. Wiesz, teraz trochę głupio to zmienić. Pogadam z Suddenem. Dzięki za propozycję! :)
 5. Bambus3k

  [Eventy] 19.07 - 24.07!

  Kod WAKACJE2022 ponownie aktywny!
 6. Bambus3k

  wony znikly

  Witaj, w lewym dolnym rogu pojawił się plecak w którym są niesprzedane przedmioty oraz do odebrania won. Pozdrawiam! :)
 7. Bambus3k

  Wydarzenie Letnie!

  Chłopacy nie wiedzieli, że nie było restartu serwera przez co Arbuzy nie zrespily się. Poprawiłem skrypt i sytuacja się już nie powtórzy.
 8. Zwiększono dwukrotnie szanse na przedmioty z Metinowych Arabuzów. Owoc Arabuz zamiast 4.000 pkt rangi daje 5.000. Dodatkowo tylko dziś jest bonus +1.000 do rangi przez co będzie dawał 6.000 pkt przez cały dzień. Serwer gry został uruchomiony o godz: 13:00 Aktualny Patch zawsze znajdziesz na stronie: https://balmora.pl/pobierz
 9. Pani ich tak uczy? Chujowe to znaczy, że co... Brzydkie kurwa czy tanie?
 10. Bambus3k

  Wydarzenie Letnie!

  Arbuzy, Blaski, Muszle i jeszcze kilka innych rzeczy jest na weekendowe wydarzenia tak aby nie było powtarzających się sprzed tygodnia. Dzięki rozpisce każdy będzie mógł sobie tak zaplanować czas aby być na tym co dla niego jest najbardziej opłacalne. W ostatnim tygodniu podkręcimy wszystko, aby każdy mógł spokojnie odebrać główne nagrody z Wyzwania Letniego.
 11. Bambus3k

  Wydarzenie Letnie!

  Ten bonus pojawi się na rocznicę czyli w drugiej połowie wakacji. Nie wszystko na raz. :)
 12. Bambus3k

  Aktualizacja 3.5

  daj kilka dni, to zobaczysz
 13. Bonus polega na tym, że gracze, którzy odebrali go jako pierwsi przez kilka miesięcy mają większe obrażenia , łatwiej się gra. To już jest spora przewaga do kolejnego wydarzenia z bonusami. (wakacje)
 14. Bambus3k

  Reklama

  Spokojnie, chwileczkę. Teraz startowało dość dużo serwerów i nie było sensu gdyż ludzie i tak by wybrali "startujący serwer", a my im byśmy w sumie dodatkowo zrobili im reklamę. Niech się połowa z nich wysypie, a my ruszymy z kolejną większą reklamą. Tu trzeba patrzeć logistycznie, a nie rzucać się na ytberów na prawo i lewo.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...