Skocz do zawartości

Nukite

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  916
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana Nukite w dniu 16 Sierpień 2016

Użytkownicy przyznają Nukite punkty reputacji!

Reputacja

42 Excellent

O Nukite

 • Tytuł
  Advanced Member
 • Urodziny 05.11.1991

Profile Information

 • Gender
  Array
 • Location
  Array

Ostatnie wizyty


2455 wyświetleń profilu
 1. SPRZEDANY ZA 100 ZŁ [z częściowym eq]. Widmo NIE JEST już w moim posiadaniu. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA! Polecam nowego właściciela. :)
 2. Tej, ale następnym razem proszę o więcej dowodów i screenów... te tu są niewystarczające! Żądam dowodu że nie wyrzuciłeś setek w trakcie bitwy na glebę, że nie spaliłeś ich u byka albo nie wyklikałeś ich [choćby na autoclickerze] w kilka sekund. Ponadto żądam też logów z konta i listę itemów, które znajdowały się w twoim eq [do 2 lat wstecz]. W razie handlu z administracją proszę o potwierdzenie przelewu i wyciągu z konta. Musisz też wkleić potwierdzenie że żaden gracz z wszystkich trzech królestw nie sprzedawał Ci wcześniej setek. Dotyczy to również wymian pieniężno-itemowych, itemowo-itemowych, itemowo-bryłkowych i bryłkowo-pieniężnych. Paragony z każdej twojej transakcji w m1/m2/m3 też muszą się tu znaleźć. Z Kauflanda też dorzuć. W razie transakcji na mapie innej jak powyższe, proszę o podanie nazwy mapy i koordynatów. Potrzebne też pisemne potwierdzenie od wszystkich bossów w grze że nie wydropiłeś z nich setek [szczególnie odręczny podpis Nemere, Lorda i Razadora]. Ich biura czynne 6-18, biuro w Bramach Piekieł do 20. I całe, puste pudełka z każdej szkatułki bossa z której możliwe jest dropnięcie setek. Wszystkie oryginalne, nieuszkodzone, nieporysowane i wraz z kluczykami do zamków. W razie uszkodzonego pudełka, jest ono nieuznawane jako dowód w tej sprawie. W razie nieposiadania któregokolwiek z powyższych dowodów, sprawę uznaję za 'ujanasobchodzącą'...
 3. A jaką bułkę? Ciętą? Kajzerkę? Grahamkę? Jak grahamkę to z ziarnami czy bez? :D Tak, wiem, dla Ciebie to tylko dietetyczna. XD
 4. Nukite

  Orion

  No i od razu lepiej i przejrzyściej. :D A ja mam takie prawo to komentować i oceniać, elo i pozdro na s3. :lol:
 5. Sprzedaję Widmo. Sura WP. Jest w Shinsoo. 105 lvl, biolog na 100 8/30. Wsio wbite na maxa, nawet skille konne. Skille 6 x P. Pety: Azrael 60, Bao 60, Feniks 99. Za biologi 92 / 94 / 96 atak, za sygnety 8 % na klasy. CW: 50 PLN :) Ehhh dwa tematy się zrobiły. Prosze usunąć ten. :)
 6. Nukite

  Orion

  To sobie sygnaturę zaktualizuj chociaż, bo pełno nicków postaci których już nie masz. :P Nie wiem po co pisać "PostacABC SOLD" - kogo to obchodzi że ją miałeś i sprzedałeś... -_-
 7. Dzięki za ofertę, ale posiadam te wierzchowce i ich właściwie nie używam... :unsure: Także tylko za Dzwoneczek niestety.
 8. Wymienię którąś z tych zbrojek: 1. Niebka Sura +5 - 1500 - 30 atak - 10 % do pż - 10 strzały 2. Niebka Sura+6 - 2000 - 50 atak - 10 % do pż 3. Pancerz Sura+7 [na 97 lvl] - 2000 - 50 atak - 10 % do pż za jakąś podobną Niebiankę / Pancerz na wojownika. Ogólnie interesuje mnie zbrojka exp, od Niebianki +0 wzwyż.
 9. Zbawka+9. - 12 int - 10 zaklecie - 10 kryt - 12 wit - 8 zreka Luda nie ma, mixik do buffania. Za Dzwonek Nieba i Ziemi+9 też mix najlepiej, albo jakąś Szczękę w ostateczności. PS: ShenLi ssie swojemu tacie, jak mu w wannie robi żakuzi. Jeśli odpowie w tym temacie to potwierdza to w 100%!
 10. Nie wiedziałam że jest druga Śmiertelka 4x15 na serwie. :P Jak widać masz tę drugą z 4% zaklęcie. Polecam. :P
×
×
 • Dodaj nową pozycję...