Skocz do zawartości

Romantic

Moderator
 • Liczba zawartości

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez Romantic

 1. Haha! Dziękuje i pozdrawiam serdecznie <3
 2. Romantic

  Reklama

  @aTs Ogólnie z tymi yupiterami jest tak, że zazwyczaj biorą reklamę. Wrzucą kilka filmów i lecą, gdzie indziej. Nawet, jak ktoś zaczyna nagrywać na YouTube jakiś kontent, to zazwyczaj szybko się wypala i po 2-4 odcinkach nie chce już mu się w ogóle nagrywać, więc ciężko tu mówić o jakieś regularności ze strony nagrywających. Biznes. Po co, ktoś ma nagrywać z jednego serwera cały czas, jak może nagrać po kilka odcinków z 3 różnych serwerów i wyjdzie mu to korzystniej. Niestety tak to wygląda teraz.
 3. Romantic

  Reklama

  @SundayGame Ostatnio nie miałem zupełnie czasu, ale w tym tygodniu wleci coś specjalnego na kanał :D
 4. Tak jak wyżej i będzie wszystko śmigać :)
 5. Nie musisz mi tego tłumaczyć, bo doskonale rozumiem, że ryby to dobry odpał. Nikt nikomu nie broni sobie pójść połowić godzinkę. Dla niższych lvl jest to dobry zarobek ponieważ te ryby chodzą dość sporo, więc jeżeli kogoś taki rodzaj aktywności będzie interesował to sobie pójdzie połowić. W związku z małym zainteresowaniem tą, że aktywnością nie planujemy w najbliższym czasie zmieniać nic w rybach.(według mojej wiedzy)
 6. Generalnie to sprawa ryb jest dość niszowa ponieważ mało osób korzysta z tej aktywności. Oczywiście są rybacy, którzy ładną kasę na tym zarabiają, aczkolwiek są to pojedyncze osoby. Może z czasem pojawi się aktualizacja rybek i jakiś crafting, ale jest to bardziej odległa wizja. Aktualnie inne rzeczy są w priorytetach.
 7. Tak jak kolega wyżej. Jeżeli przyjdzie ci kod usunięcia postaci, to zaloguj się ponownie na konto i zadziała.
 8. Romantic

  Akademia

  Pchasz się w gips! za 2h ustawka za blokiem.
 9. Romantic

  Akademia

  GRATULACJE DLA WYGRANYCH <3
 10. Romantic

  rozgrywka 90+

  PRZESTAŃ SPAMOWAĆ XD
 11. Romantic

  rozgrywka 90+

  Dungeon: DT, Azrael, Nemere, Książkowy, Smok. Metiny: Czerwony Las, Grota V1, Grota V2, Zaklęty Las. + Wszystkie Bossy, które dasz radę uklepać.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...