Skocz do zawartości

BilboBoobies

Nowy
 • Liczba zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez BilboBoobies

 1. BilboBoobies

  Body 95 bez eq

  6kkk sm to dość sporo
 2. A co z konfiguracją wartość/średnie obr?
 3. Ahhh oki. Możesz rozwinąć temat tego kd do wartości ataku, dlaczego jest lepszy od tego na krytta? 12% kryta to całkiem dużo patrząc na to że mamy tutaj po 200 atack speeda
 4. Szybkie pytanko, które kd najlepiej włożyć do riba i zbroi na 30? Woj bodziak, planowany dropek na 45 lv. Do zbroi planuje włożyć def/speed. Do riba kryt/potwór - tutaj nie wiem czy nie lepiej zamienić kryta na ten kd z wartością ataku
 5. Dziękuje, wszystko czaje :)
 6. Czyli jeśli dobrze rozumiem działa to tak: -serwer startuje powiedzmy o 10:00 -metiny w m2 respią się wszystkie o 10:12, 10:24, 10:36 -best kapitan respi się zawsze o 10:15, 10:30, 10:45 Działa to niezależnie od tego kiedy metiny i best kapitan został ubity tak? Jeśli zbije metka o 10:21 to o 10:24 pojawi się nowy w tym samym miejscu? Jeśli ubije best kapitana o 10:28 to o 10:30 pojawi się następny? Dobrze zrozumiałem o co w tym chodzi?
 7. Oki dziękuje bardzo za odpowiedź i wyjaśnienie co i jak ;)
 8. A co z metinami w lochach małp, co ile się respią? Tak samo bossowie małp?
 9. A czyli ten pierścień z isa do się zakładać i zdejmować?
 10. Oki dowiedziałem się co to ppk, tylko ten pierścień jest cholernie drogi, nie wiem czy dam rade zarabiać na niego aż tyle :D I Czy robienie go na postaci do dropu (45lv) nie ma czasami trochę wiecej sensu? Oszczędziłbym na dopałkach przeróżnych.
 11. Oki czyli 200 speeda ataku co maks, co to te ppk?
 12. Dziękuje! Teraz pytanie co to ppk? :D
 13. Hejo! Chciałbym na wstępie zaznaczyć że jestem niedoświadczony i pytanie może się wydać banalne. A więc przechodząc do konkretu - czy jest sens ciągnąć berka wyżej niż te m5? Spotykam różne opinie, niektórzy w ogóle go nie używają, inni piszą o tym że mają go na P. Wnioskuje że berserker jest dość bezużytecznym skilem na priwach bo i tak można na nich osiągnąć ten magicznny pułap (no właśnie) 175 czy 200 szybkości ataku, do ilu punktów faktycznie nasza szybkość ataku się zwiększa? I w jaki sposób osiąga się ją bez berka? Zielone potki, jakieś inne dopałki? I teraz ostatnia część pytania, dlaczego body jest tak popularny skoro surą WP z 200 szybkością ataku bijemy tak samo szybko a do tego mamy mega przyjemne i łatwe bicie mobków.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...