Skocz do zawartości
Bambus3k

[Zapowiedź] Event - Arena OX

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje wpuszczac na ox od 15 lub 25 lv -powód?Ile to bede postaci typu JestemNaOx ,Ox1245 (1lv) proponuje to rozwazyc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zasady gry na Evencie OX.

Wejście na Arene OX będzie od 30 poziomu w ramach uniknięcia masowej ilości multikont.

Przeczytaj dobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrescie się coś dzieje :) i to mi sie podoba co do OX'a nie lepiej zeby tez jakieś perełki przydalo by sie tez do ulepszeń bo taka biala perełka 6 bańiek kosztuje i zarobiło by się nietylko dla zwycięzcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znajac noobow to ox bedzie wygladal tak"Gm stalem na tym polu i mnie wyrzucilo"

"Ja jusz wole elite tam jest szypszy exp"

"Fubu noob"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bambus również zablokuj na arenie szept i wołaj aby nie dalo sie podpowiadać innym gracza.

Nie jesteśmy w klatce więc nie będę blokował. Każdy chce to sobie napisze na czacie ale.. Jeśli ktoś będzie spamował etc.. to pożegna się z kontem i resztą kont powiązanymi ze sobą..

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nareszcie ox, ale powiem ci bambus ze ten czas na pierscionku powinien byc zwiekszony albo zrob jak jest na plu ze jest na 180h bez mozliwosci sprzedawania:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od razu mowie ze jak cos chetnie kupie kazda ilosc tyxh pierscieni :D sporo dam, ale mam nadzieje ze troche czas wydluzysz bambus na tym pierscionku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od razu mowie ze jak cos chetnie kupie kazda ilosc tyxh pierscieni :D sporo dam, ale mam nadzieje ze troche czas wydluzysz bambus na tym pierscionku

To, że będziesz miał 5 takich pierścieni to i tak ubierzesz tylko jeden, to oczywiste. =P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że będziesz miał 5 takich pierścieni to i tak ubierzesz tylko jeden, to oczywiste. =P

Ale mieć 5 pierścieni i mieć łącznie 50h, a 1 pierścień to ogromna różnica :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pamietam na PL'u, byl OX i jak to noobki zawsze ida za wiekszoscia, nie pamietam jakie bylo pytanie, i wszyscy sie ustawili na jednej odpowiedzi oprucz 2 osoby, i wszystkich, bufff, tylko te 2 osoby zostaly i wygraly OX, hahaha xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny event :- ] PIERŚCIEŃ NA PL NIE MOŻNA ZATRZYMAĆ! CZAS LECIAŁ NAWET GDY BYŁ NIE ZAŁOŻONY ;D Wiem bo miałem^-^

to 20 % dziala na skille tez ? :P

tak dziala na skille

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny event :- ] PIERŚCIEŃ NA PL NIE MOŻNA ZATRZYMAĆ! CZAS LECIAŁ NAWET GDY BYŁ NIE ZAŁOŻONY ;D Wiem bo miałem^-^

tak dziala na skille

Nie wiem czym się chwalić...

Wystarczyło by przeczytać na wiki -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiana planów, event będzie podzielony na królestwa więc... nie będziemy wyrzucać graczy, którzy źle odpowiedzieli z areny. Zostaną na obserwatorze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziekujemy Bambusie ^^

Mogę się jeszcze dowiedzieć czy na pewno wszystkie pytania będą o tematyce metinowej ? ;d

Jak chcesz możemy ci dam jakiś wzór na teorie Ainstaina dać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ci którzy nie mają clienta lub nie działa to jest na to 1 odpowiedź. Macie pecha! :D nie no żart. Jak masz win 7 ustaw zgodność systemu na win xp service pack 3 (nie zaznaczaj innych opcji) i tak mi sie wydaje że to powinno pomóc. Co do win XP to nie wiem ponieważ od dłuższego czasu go nie używam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra bambus a teraz powiedz mi co ze mną i tą grupą ludzi którym nie działa klient? ... mozesz odpowiedzieć na to?

Pw czytaj...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz możemy ci dam jakiś wzór na teorie Ainstaina dać :D

jak juz to Einstein :P
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.