Skocz do zawartości
MrPofer

Koniec Gry POFER-a

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=FhuJt3ZjcTc

Oglądać w jakości HD ;d Tak się konczy ;D 

Ps dodam że nie było tak łatwo zrobic takie eq i wbić lvl na tym servie ale IS czyni cuda ;D

Dodam że nie ukradłem nazwę gilidi ! Założycielem był jej Pierwszy wlaściciel z Balmorki ;D

Edytowane przez xFasT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie prosiłem cię o spam. Jak zwykle musisz wszędzie dodać Komentarz  -_-

Jaki spam :) Wyraziłem tylko moją opinię,wiem ,wiem ^^ mogłem się nie rozpisywać. Ale cóż... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez tą muzykę prawie się popłakałem jak M4LIN gdy spadła mu cegła na nogę, jednie Tove Lo było spoko. ;) Żeby nie było, może być. :)

Edytowane przez NormiczeQ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez tą muzykę prawie się popłakałem jak M4LIN gdy spadła mu cegła na nogę, jednie Tove Lo było spoko. ;) Żeby nie było, może być. :)

Na tamtym servie tez tak pisali ale muzyke dalem pożegnalną a te love tak na poprawę nastroju na koniec żeby nie było że żałowałem że zakończyłem ;D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E tam na easy kazdy potrafi tak gre konczyc :P

To nie easy a wbic tam setny bez is to z 2 tyg :) od setnego już cięzej lvl wchodzily wiem ze kolezanka od 118 do 119 wbijala 5h a max lvl tam to 120 a eq zeby zrobic trzeba bylo miec duzo ulepek a ulepki dropily z metkow nie zawsze wiec 5 perel z kazdej czyli 15 a z jednego metka lotla czasem<< jedna więc nie wiem czy tak koncza wszyscy poniewaz pare osob selalo pokątnie za pln :) Poza tym jakby sie tak szybko wbijalo tam eq (perfect) gdzie mieszalem 3 dni samą bransoletkę by tyle ludzi nie przyszlo :)

Do zobaczenia w słonecznym Kołobrzegu   :P

Tak Jest!

Edytowane przez xFasT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co to za serwer dla niedojebów?

0/10 bez oglądania, nie pozdrawiam.

ps,

mogłeś jeszcze muzyke z titanica wrzucic

Jedynym niedojebem jesteś ty :) ja ciebie tez bym nie pozdrowil bo masz nieuleczalne niedojebanie mozgowe ale coz nie twoja wina ze cie stara jak byles maly wj3bala do reklamowki i o krawezniki napier.dalala dzieciaku :) masz wakacje idz zrywaj sliwki wiesniaku bez szkoly moze zarobisz na nowy zeszyt a nie 3 lata ten sam elo!

Skoro nie oglądałeś czemu krytykujesz muzyke? serio jestes takim niedoj3bem że aż czasem mi cie szkoda ale nie licz na sms o tresci POMOC! I napiszę tyle że to był ostatni post mój w twoim kierunku ponieważ nie zasługujesz na mój czas jesteś zbyt głupi by mi go zabierać :)

Edytowane przez xFasT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedynym niedojebem jesteś ty :) ja ciebie tez bym nie pozdrowil bo masz nieuleczalne niedojebanie mozgowe ale coz nie twoja wina ze cie stara jak byles maly wj3bala do reklamowki i o krawezniki napier.dalala dzieciaku :) masz wakacje idz zrywaj sliwki wiesniaku bez szkoly moze zarobisz na nowy zeszyt a nie 3 lata ten sam elo!

Skoro nie oglądałeś czemu krytykujesz muzyke? serio jestes takim niedoj3bem że aż czasem mi cie szkoda ale nie licz na sms o tresci POMOC! I napiszę tyle że to był ostatni post mój w twoim kierunku ponieważ nie zasługujesz na mój czas jesteś zbyt głupi by mi go zabierać :)

Na te chujowe jak zwykle zresztą teksty nawet nie będę odpowiadał. A odnośnie szkoły to rok moich studiów był więcej wart niż całe twoje życie nędzny robaku, spełniony zawodowo dekarzu z grupą inwalidzką który wyjebał z dachu na głowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny filmik :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi