Skocz do zawartości
TryForgive

ROZWIĄZANY:Nerqqa

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszkowo macie w tym temacie :-D

jestesmy jp  :wub:

krótka piłka, wódka, karabin, kokaina i siłka

SmOoUk  Ninja Archer 

(do końca ze mną) 

Do zobaczenia na kolejnej stacji!  Obecnie Off! / w oczekiwaniu na nowy początek na nowym serwerze!

(jeszcze zrobimy rewolucję)

NA Postaciach: AIMP Wojownik Body 94 /DarkDays Ninja Archer 86/AtmanWp Sura Wapeon 96/ Real Ninja Dagger 99 /DemonsHunter Ninja Archer 97 / Lagus Wojownik Body 92 /PoCo Ninja Archer 96/DarkXBoss Wojownik Mental 96/KubSoNR1 Wojownik Body 99/ peszeK sura wp 99/Anych Szaman Smok 95/ SpongeBob Szaman Smok 99/ POZER Wojownik Body 99/ Richat Sura BlackMagic 99/NJoy Sura Wapeon 99/Orthros Wojownik Mental 105 /Sm0ouk Wojownik Body35/ vSmoukV Wojownik Body 92/ MakYs Wojownik Mental  104/ Mexilians Wojownik Body 105

Kariera zakończona...        

Narkotyk wypocisz, kur#stwa nie da rady!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc mi odpowiedz po co wchodzisz w Ten temat xd Twoja wypowiedz mija sie z celem :D Wiec albo jesteś jebniety albo jesteś Turystą :)

twój zjebany leb mija się z życiem idź się powies bo balmora upada flecie.

metin-1455371228-U22359.png                                       

Verde 96lv Body

NJoy 100lv WP  off sprzedany

NormiQ 104lv Archer     off sprzedany         

Gilidia: TipTop<3   :wub: 

S1 OFF

Postacie: Osaa 99,Pofer 90,ArgumenT 92, Zatruta 97, Qurez 93, Real 99, Innarius 99, Sherlly80, Nielegalna 86, SkleiO 97, RiderPony 82, Pylcia 90,peszeK 99,SpongeBob 99 NormiQ 104 NJoy 100 Verde 96  Nie należą do mnie :)

S2 OFF Pofer 77 Ksiezniczka 52 Zmora 15 Bandzior 66 Nie należą do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

db830bb4f3.jpg

Wojownik: MrBasic 120lvl / MakYs 120lvl / DeMoNiCzNyL 120lvl / Mathiew 105lvl / BlyskoleeK 105 lvl / PlusteQ 105lvl Matson 99 lvl

Sura: LeXu 120lvl /  Hershel 120lvl / NJoy 105lvl / PanChaosu 105lvl

Ninja: Zua 120lvl / Euredka 105lvl / Everdream 120lvl

Szaman: Mayumi 120lvl / Despacito 105lvl / PrincessQa 99lvl

Gidlia: Enigma :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak coś do mnie piszesz to pisz poprawnie.... Jeśli chodzi o biedaka to w porządku mogę być i biedny ale przynajmniej swoją godność mam i nikt nie widział moich stref intymnych na skype :**

Z tymi palami to w ogole haha powiedzialas co wiedzialas hehe pamietasz jak na 4um pl`a prosilas sie jak swinia zebym oddal na cb glos w grafikach? jak bys mogla to bys ojebala kolbe haha j3bana zdzira... Rozbieralas sie na skype zeby ci w red lesie nie ksuc i jeszcze nie masz wstydu zeby pisac takie rzeczy :D.. W pizdzie jad :D nie udzielalem sie w twoim kierunku za duzo i juz wiecej nie bede bo rozmowa z toba to tak jak pluc swini w oczy a ona ci powie ze deszcz pada...

Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego ze jesteś zwykłym deklem? Taką pustotą jedzie od ciebie ze odpisywanie tobie mija się z celem.

Ale co do PL to co ty możesz wiedzieć o grze tam. . Twoje jedyne osiągnięcia to dropek i danie się okradać na balmorze przez wszystkich piratów.. nic więcej

I WEŹCIE W KOŃCU DAJCIE TE ZDJĘCIA MOJEGO NIBY ROZBIERANIA NA SKYPE CZY TEŻ NAGRANIA bo ja ciągle zaprzeczam a każdy mi to wmawia a jak już gadka o dowodach to nikt nic niema albo grozi ze poszuka i temat ucicha i tak cały czas żenada .

WTF godność? Mężczyzna mający odrobiny godności i honoru w sobie nie napisał by takich bzdetów wiedząc że to nie prawda . Tyle ode mnie na więcej nie zasługujesz marnujesz mi mój drogocenne czas..

"Skoro nie jestem warta to zgłoś się do xDemonicznej może zejdzie z ceny. W końcu złotówka się taniej ceni od euro.

Bez odbioru i nie pisz juz w moja stronę proszę szkoda mi czasu marnować na odpisywanie z tel na twoje pi3rdolenie smutków."

A jednak odpisujesz :) a co do Demonicznej to Ona sama nic nie umie więc nie sądze aby sie podjeła.

Jeżeli chodzi o umiejętności gry szamanem sądzę sie mylisz, może to zabrzmi dziwnie ale kiedyś się kumplowalysmy na pl na balmorze itp itd.

Gra szamanem dość długo by umieć bufac wiec weź się j3b tak będzie chyba najlepiej dla ciebie w danym momencie.

UO KUR W A to mnie taki zaszczyt ominął a jego nie?

No to ja jeszcze dobra chyba jestem ha no nieźle dałam Lajka za rozoffy kolor ha

Edytowane przez OJCIE3C

6gh0gg.jpg

Królowa jest tylko JEDNA!!

Zua Na wieki wiew Dziewica AMEN!!

Kontakt : 28113947 GG Lub ZuaDziewica (KLIK PW)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojoj  ale te dzieci się spinają to sprawa dla adminów i tak zrobią jak bd chcieli bo was mają w dupie Pozdrawiam ze słonecznego Pułtuska

Drogi Adamie nie jestem dzieckiem ale czasem warto się pospinac zwrócić troszkę na siebie uwagę wkoncu zawsze przybędzie troszkę adrenaliny i chęci do gry Hehe pozdrawiam z ciepłych SIEDLEC

6gh0gg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego ze jesteś zwykłym deklem? Taką pustotą jedzie od ciebie ze odpisywanie tobie mija się z celem.

Ale co do PL to co ty możesz wiedzieć o grze tam. . Twoje jedyne osiągnięcia to dropek i danie się okradać na balmorze przez wszystkich piratów.. nic więcej

I WEŹCIE W KOŃCU DAJCIE TE ZDJĘCIA MOJEGO NIBY ROZBIERANIA NA SKYPE CZY TEŻ NAGRANIA bo ja ciągle zaprzeczam a każdy mi to wmawia a jak już gadka o dowodach to nikt nic niema albo grozi ze poszuka i temat ucicha i tak cały czas żenada .

WTF godność? Mężczyzna mający odrobiny godności i honoru w sobie nie napisał by takich bzdetów wiedząc że to nie prawda . Tyle ode mnie na więcej nie zasługujesz marnujesz mi mój drogocenne czas..

Jeżeli chodzi o umiejętności gry szamanem sądzę sie mylisz, może to zabrzmi dziwnie ale kiedyś się kumplowalysmy na pl na balmorze itp itd.

Gra szamanem dość długo by umieć bufac wiec weź się j3b tak będzie chyba najlepiej dla ciebie w danym momencie.

UO KUR W A to mnie taki zaszczyt ominął a jego nie?

No to ja jeszcze dobra chyba jestem ha no nieźle dałam Lajka za rozoffy kolor ha

Wojownik: MrBasic 120lvl / MakYs 120lvl / DeMoNiCzNyL 120lvl / Mathiew 105lvl / BlyskoleeK 105 lvl / PlusteQ 105lvl Matson 99 lvl

Sura: LeXu 120lvl /  Hershel 120lvl / NJoy 105lvl / PanChaosu 105lvl

Ninja: Zua 120lvl / Euredka 105lvl / Everdream 120lvl

Szaman: Mayumi 120lvl / Despacito 105lvl / PrincessQa 99lvl

Gidlia: Enigma :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedzie pustota? Ty na siebie zobacz nawet nie potrafisz pisac poprawnie a co mowisz o innych :) O grze na pl to akurat wiem wiecej od cb ale w dupie mam to bo nie o to chodzi... Co do dowodow masz racje nie mam ich nawet tej rozmowy nie mam bo nie pamietam hasla do konta ale nie sa mi potrzebne bo nie musze nikomu udowadniac wystarczy mi ze ty wiesz i ja wiem nikt wiecej nie musi tak wiec mozesz sie wypierac ile chcesz :) Dalem sie ojebac wszystkim piratom? xD tylko jednemu wszyscy w zmowie to ciebie wyruchali :** a w mojej sprawie poprostu wyglada to tak ze nie wolno mierzyc wszystkich swoja miara :) W ogole to przykre co dzieje sie w twojej glowie ale coz na to nie moge nic poradzic moze kiedys ktos ci oleju do glowy naleje i zaczniesz jakos funkcjonowac bo poki co pusto w glowie ;*

ps. NIby marnego dropa na balmorze mialem ale jakos za eq z tego dropa to gotowa bylas  zabic... w m1 caly czas pod dropem lezalas i faflunilas sie wiec nie wiem po co teraz robisz z siebie pro elo gracza jak gdyby nie to ze wykupilas wszystkie topowe postacie i fubona to dalej bys gownem byla a jak nie ma tu z kim grac to uroslas... :* 

krótka piłka, wódka, karabin, kokaina i siłka

SmOoUk  Ninja Archer 

(do końca ze mną) 

Do zobaczenia na kolejnej stacji!  Obecnie Off! / w oczekiwaniu na nowy początek na nowym serwerze!

(jeszcze zrobimy rewolucję)

NA Postaciach: AIMP Wojownik Body 94 /DarkDays Ninja Archer 86/AtmanWp Sura Wapeon 96/ Real Ninja Dagger 99 /DemonsHunter Ninja Archer 97 / Lagus Wojownik Body 92 /PoCo Ninja Archer 96/DarkXBoss Wojownik Mental 96/KubSoNR1 Wojownik Body 99/ peszeK sura wp 99/Anych Szaman Smok 95/ SpongeBob Szaman Smok 99/ POZER Wojownik Body 99/ Richat Sura BlackMagic 99/NJoy Sura Wapeon 99/Orthros Wojownik Mental 105 /Sm0ouk Wojownik Body35/ vSmoukV Wojownik Body 92/ MakYs Wojownik Mental  104/ Mexilians Wojownik Body 105

Kariera zakończona...        

Narkotyk wypocisz, kur#stwa nie da rady!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra szamanem dość długo by umieć bufac wiec weź się j3b tak będzie chyba najlepiej dla ciebie w danym momen

W sumie możesz mieć racje, "gra szamanem dosc dlugo by umieć bufać" - tylko to potrafi, bo całą resztę zwiazaną z grą dostaje od tego który w danym momencie oferuje więcej. Znudzi się jej to eq to przeskoczy na kolejnego  kwiatka. A mąż nieswiadomy niczego a poroże coraz wieksze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra szamanem dość długo by umieć bufac wiec weź się j3b tak będzie chyba najlepiej dla ciebie w danym momen

W sumie możesz mieć racje, "gra szamanem dosc dlugo by umieć bufać" - tylko to potrafi, bo całą resztę zwiazaną z grą dostaje od tego który w danym momencie oferuje więcej. Znudzi się jej to eq to przeskoczy na kolejnego  kwiatka. A mąż nieswiadomy niczego a poroże coraz wieksze. 

Wiem o tym :)

Dlatego owej osoby "KSIEZNĄ WALII" Nie lubie :)

6gh0gg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ahahahahahah [cenzor] idealny przykład u mnie w pracy taki sam, ahahahahha gośc pakuje jak pojebany a dostał wieprdal ostatnio xd Ja mam 183 cm wzrostu i waze 91 xd I zabił bym cie kurwo Matsoniku samymym podmuchem jakbym w Cb wpadł :)  Volt Kolega Matson miał do przekazania że Szuka Aktywa bo sam jest Pasywem ale sory zapomniałem Aktyw jest ale nie spełnia swojej roli bo Matsonik Musi dać na lewo bo z prawej za mało :) (a więc maksiu:  Milcz cwaniaku z bombką w nosie bo mówie do ciebie Ja "Twój" Pan) 

On Szuka bo z reala juz go dawno w Huja zrobili to 19 letni dzieciak który prubuje pokazać znaczy napiąć żyłkę i pokazać jaki to on nie jest Och i Ach :D A frajer dopiero mature zdawał :D

poduchem chyba z ryja ten odór masz na myśli 

db830bb4f3.jpg

ahahahahahahhahahahhha

Mathiew-105lv

Azgarrd-105lv

DendiBM-102lv

Mayumi-99lv

Piotrulas-90lv

Wygrałem aukcje? Chcesz ze mną handlować?
Kontakt : 3345228 GG Lub FuckYea (KLIK PW)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko hwanga nie dostała, koniec :P 
widać że nawet jak są dowody i sam Fubu potwierdza że było wh, to i tak nie ma reakcji :P takie ogólne przyzwolenie  to jest na odpalanie sie tutaj  :lol:  :lol:  :lol:

----------Temat do zamknięcia----------

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko hwanga nie dostała, koniec :P 

widać że nawet jak są dowody i sam Fubu potwierdza że było wh, to i tak nie ma reakcji :P takie ogólne przyzwolenie  to jest na odpalanie sie tutaj  :lol:  :lol:  :lol:

----------Temat do zamknięcia----------

Normalnie odpalasz wh i 120 sam sie wbija. Teraz to widze norma bedzie  -_-

Królestwo; Chujno

Gilldia;   HiddenPower

Nick; Kameleonek 105 (off )

Oxye /  99 (off)

MakYs /  99 (off)

Kamel / 120 (on)

Cerise 120 (on)  

Belators 120 (on)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym bana smie... dał i koniec tematu.

. Oficjalny profil, bądź na bieżąco z nowinkami na Balmora.pl.

W wolnej chwili odwiedzam forum tematyczne o grze Metin2. Odwiedź nas :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz się tym zajmę xD

metin-1455371228-U22359.png                                       

Verde 96lv Body

NJoy 100lv WP  off sprzedany

NormiQ 104lv Archer     off sprzedany         

Gilidia: TipTop<3   :wub: 

S1 OFF

Postacie: Osaa 99,Pofer 90,ArgumenT 92, Zatruta 97, Qurez 93, Real 99, Innarius 99, Sherlly80, Nielegalna 86, SkleiO 97, RiderPony 82, Pylcia 90,peszeK 99,SpongeBob 99 NormiQ 104 NJoy 100 Verde 96  Nie należą do mnie :)

S2 OFF Pofer 77 Ksiezniczka 52 Zmora 15 Bandzior 66 Nie należą do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jarecki działaj .

ShenLi 117 lvl - balmora S1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...