Skocz do zawartości
Redaktor

[EVENT] Wydarzenie Halloween 2016

Rekomendowane odpowiedzi

o_XR6r0g.png

Cześć!

to znów ja! Zwykły redaktor na Balmora.pl. Chciałbym wszystkich Was w imieniu administracji zaprosić na wydarzenie Halloween! Co w planach? Przygotowaliśmy dla Was ciekawą rozrywkę, a tego wszystkiego dowiecie się czytając mój temat poniżej!

[#1] Jack Pumpkin przybywa!
Tak, znów do naszej wioski zawita Jack Pampkin, tym razem jeszcze silniejszy i jeszcze w większym stylu! Wspomniany Jack, będzie nam towarzyszył w zabawie z Diabelskim Młynem - koło fortuny. Dzięki niemu możemy zdobyć bardzo ciekawe nagrody. Mamy również możliwość trafienia nagrody głównej, Magicznego Metalu, Kostiumu Halloween z możliwością bonowania, czy Zwoje Egzorcyzmu jak i inne przedmioty!

halloween.jpg
Wygląda Pana Jacka Pumpkina, dla przypomnienia.

[#2] Diabelski Młyn
Zakręcić Diabelskim Młynem możemy u Jacka Pumpkina w pierwszej wiosce. Każde losowanie kosztuje nas jeden los - Diabelski Los 50147.png. Wylosowana nagroda wpada nam bezpośrednio do ekwipunku. Kręcić kołem możemy tyle razy ile chcemy, ale należy pamiętać o Diabelskich Losach. Głowna nagroda w kole losu - Diabelskim Młynie znajduje się na samej górze koła, na godzinie 12. Przed każdym losowaniem wszystkie nagrody włącznie z główną ulegają zmianie.

kolo.png
Wygląd Diabelskiego Młyna podczas losowania.

[#3] Skąd zdobyć Diabelskie Losy?
No i tutaj zaczyna się cała zabawa. Aby zdobyć Diabelski Los należy posiadać dwa przedmioty, Upiorna Dynia 50095k.png + Magiczna Różdżka 50145.png.
Po przeciągnięciu Magicznej Różdżki na Upiorną Dynię magiczna moc zamknięta w dyni jak i różdżce sprawi, że mamy szansę na zdobycie Diabelskiego Losu 50147.png, lub pechowej Zgniłej Dyni .

[#4] Jak zdobyć Dynie i Różdżki?
- Upiorną Dynie 50095k.png i Magiczną Różdżkę50145.png
możemy zdobyć odnajdować Halloweenowe Beczki - to w tych beczkach Pumpkin przewoził zeszłoroczne dynie. Pojawiają się w dwóch wariantach. W środku z Upiorną Dynią (prawidłowa beczka), bądź pustą zawartością - bez Upiornej Dyni (błędna beczka). Gdy pokonamy beczkę z Upiorną Dynią otrzymujemy przedmiot Upiorna Dynia 50095k.png lub Czarodziejska Różdżka 50145.png . Miejsce występowania beczek to: Dolina, Pustynia, Lodowa i Ognista Ziemia. Czas co jaki się pojawiają beczki to 1 minuta. Jest ich 20 na każdej mapie. Czas pojawiania się następnej po pokonaniu poprzedniej to od 1 do 3 minut.

beczka.png
Wygląd Helloweenowej Beczki.

- Diabelski Los 50147.png
od Pana Zagłady? Jest to przeklęta postać z dyniową głową, wyglądająca jak roślina, po której pokonaniu mamy szansę na bezpośrednie zdobycie Karty Maski Dyni. Pojawia się również na Dolinie, Pustyni, Lodowej i Ognistej ziemi, po ówczesnym pokonaniu, po czasie 30-60 minut. Jest bardzo łatwy do pokonania.

zaglada.png
Wygląd Zagłady, brata Plagi.

Uwaga!
Wskazówka: Do poszukiwania Halloweenowych Beczek polecamy Wykrywacz Kamieni Metin 27989.png. Prawidłowo pokazuje ich położenie oraz bardzo ułatwia nam poszukiwania.

[#5] Kiedy rozpoczyna się wydarzenie Halloween?
Halloween na Balmorze rozpocznie się dnia 31-10-2016 o godzinie 12:00. Potrwa przez 7 dni do 06-11-2016, godziny 23:59. Wstępnie 7 dni. :)

Pozdrawiamy, Balmora.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UDAŁO SIĘ, DZISIAJ WKOŃCU TRAFIŁEM.

Poszło ponad 300 losów łącznie,

dzisiaj nadszedł ten dzień kiedy losuje

Włączam losowanie i główna nagroda to PPK

Koło się kręci i kręci, aż wkońcu się zatrzymuje...

TRAFIŁEM SIANO

Mam już z 100 sztuk, niezły zapas, zważywszy że idzie zima, a przeciez nie mam militara, tylko jeżdzę na zwykłym kucu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z 9 sytuacji gdzie miałbym nagrode glówną lecz zawsze musi 1 pole za nagroda główną wylosować -_-

3ppkt

4 kostiumy

2 bojowce

-_-------------------------

to jest tak zrobione że jak jest fajna nagroda główna to na tej nagrodzie koło zwalnia -_- albo 1 pole za główną sie trafia...

RAZEM POSZŁO Z 400 losów

Edytowane przez PanDynka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.