Skocz do zawartości
Euredzia

xDemoniczna vs ShenLi ( Full odpal )

Rekomendowane odpowiedzi

Film zgłoszony do gameforge za prawa autorskie a pomijając to dlaczego bił się Matson na koncie Euredzi skoro to miało być z nią pvp ?

Edytowane przez OgrMaximus
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co cycu ja to chyba nie skomentuje :D

Ale nie powiem żeby nie pare itemków z mojej dziewicy to nasz kochana redka w chusteczke by narobiła ale.. to be continued... :P

Ciao ciao <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie powiem żeby nie pare itemków z mojej dziewicy to nasz kochana redka w chusteczke by narobiła ale.. to be continued... :P

Ciao ciao <3

Ty i te twoje eq, w ktorym nic nie moglas zrobic, wiec wchodzilas w poli i bilas na piskorzu. Brawo -_-

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciao ciao <3

62962141856883868935.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała, pozdro dla kumatych o ile tacy tu są..Nic sie nie zmieniliscie na forum mordy piłujecie w grze ogonki kulicie na kole.. strzała:)

Nie prowokujcie do dalszej kontynuacji tej Śmiechowskiej dyskusji na temat buffa.

QUENN!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała, pozdro dla kumatych o ile tacy tu są..Nic sie nie zmieniliscie na forum mordy piłujecie w grze ogonki kulicie na kole.. strzała:)

Nie prowokujcie do dalszej kontynuacji tej Śmiechowskiej dyskusji na temat buffa.

QUENN!

89683556504369747979.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze mam pytanie, czy Shenli posiadał full abs mozliwe na magie i na dzwony ?

Jeszcze mam pytanie, czy Shenli posiadał full abs mozliwe na magie i na dzwony ?

A to już musisz jego pytać. Pvp sam zaproponował, był przy tym bardzo chamski i pewny siebie, ale to już typowe na tą osobę, że nie potrafi zachować choć trochę kultury. Gdyby owy gracz potrafiłby się w miarę zachować, żaden filmik by nie powstał. Nikt mu dziury w brzuchu nie wiercil odnośnie pvp, czego nie można powiedzieć o Nim. Jeżeli ktoś nie chce pvp i gra sobie żeby miło spędzić czas z drugą osobą powinien to uszanować, a nie dzień w dzień zawracać w dość chamski sposób głowę. Nie wiem Cycuch czy Ty go bronisz, ale nie grasz na s1 i nie znasz sytuacji, ale ja nie dam sobie na głowę wejść. Gdyby to był normalny gracz, filmiku by nie było, ale jeżeli nie potrafi uszanować gry innych osób, dlaczego ktoś ma być dla niego fair? Edytowane przez Matsoneri

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najwięcej mają do powiedzenia Ci co tu nie grają.

Bo takich osób jest więcej, niż grających na tym forum. -.^

A to już musisz jego pytać. Pvp sam zaproponował, był przy tym bardzo chamski i pewny siebie, ale to już typowe na tą osobę, że nie potrafi zachować choć trochę kultury. Gdyby owy gracz potrafiłby się w miarę zachować, żaden filmik by nie powstał. Nikt mu dziury w brzuchu nie wiercil odnośnie pvp, czego nie można powiedzieć o Nim. Jeżeli ktoś nie chce pvp i gra sobie żeby miło spędzić czas z drugą osobą powinien to uszanować, a nie dzień w dzień zawracać w dość chamski sposób głowę. Nie wiem Cycuch czy Ty go bronisz, ale nie grasz na s1 i nie znasz sytuacji, ale ja nie dam sobie na głowę wejść. Gdyby to był normalny gracz, filmiku by nie było, ale jeżeli nie potrafi uszanować gry innych osób, dlaczego ktoś ma być dla niego fair?

Nie wiem, czy odpowiednio zinterpretowałeś moje pytanie, które dotyczyło pvp. Spytałem, czy posiadał full abs ponieważ hity które w niego wchodziły wynosiły prawie 7k a skilami biliście w siebie prawie tyle samo. Wydaje mi się, ze jego eq to zwykła prowizorka z 40bloku i 45 na dzwony. Jesli natomiast posiadał naprawde godne eq klasowe i odpalil sie na full to mogę smiało stwierdzić, że jest jebniety balans(jesli przy full abs smok bije7k z hita, to sura wp wyciagnie 12k gladko), chociaz i bez tego twierdze ze zawsze byl ;). Proszę nie uwazac ze stoje po czyjejs stronie poniewaz na shenliego lizodupa mam tak samo wyje bane jak na ten serwer.

Pozdrawiam.

Edytowane przez PaladynCycuch72lvhere

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, czy odpowiednio zinterpretowałeś moje pytanie, które dotyczyło pvp. Spytałem, czy posiadał full abs ponieważ hity które w niego wchodziły wynosiły prawie 7k a skilami biliście w siebie prawie tyle samo. Wydaje mi się, ze jego eq to zwykła prowizorka z 40bloku i 45 na dzwony. Jesli natomiast posiadał naprawde godne eq klasowe i odpalil sie na full to mogę smiało stwierdzić, że jest jebniety balans(jesli przy full abs smok bije7k z hita, to sura wp wyciagnie 12k gladko), chociaz i bez tego twierdze ze zawsze byl ;). Proszę nie uwazac ze stoje po czyjejs stronie poniewaz na shenliego lizodupa mam tak samo wyje bane jak na ten serwer.

Pozdrawiam.

Gdyby posiadal skonczone eq, pvp byloby w miare wyrownane. Nie da sie ukryc, ze braki w eq mial spore, co odbilo sie na koncowym wyniku. O pvp sam sie upomnial, wiec jakos przygotowany tam byl. Z własnej autopsji wiem, ze gdyby nie byl pewny wygranej, do pvp by nie doszlo. Jednakze pvp sie odbylo, a z powodu wyniku nikt mu zycia uprzykrzac nie bedzie, bo gramy dla Siebie, a nie na pokaz. ;)

Rowniez pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrawiam.

To na forum się gra? Pozatym skoro nie grasz to co Cie obchodzi liczba grających na s1, niektórzy grają bo lubią taki a nie inny serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi