Skocz do zawartości
Redaktor

[04-09-2018] Nagrody za aktywność dla TOP10.

Rekomendowane odpowiedzi

logovs.png.4ea36bb248bfd59a3d82251695ea0

Witajcie,

dla aktywnych graczy, którzy są w TOP 10~12 zdecydowaliśmy rozdać obiecane nagrody za wytrwałość. Są nimi:

• Szarfa Jubileuszowa
    • Czas trwania: pernamentny
    • Stopień: 4
    • Absorpcja: 20% ~ 23% 
  • Kostium Okey
    • Czas trwania: 1 miesiąc
    • Bonusy:
      • Silny przeciwko ludziom +10%
      • Silny przeciwko potworom +10%
      • Max PŻ:  +1500

Wygląd przedmiotów w grze:

jiBAi7G.gif

Lista postaci, które otrzymały przedmioty, Gratulujemy!

1. MrBasic (Matson)
  2. Kamel
  3. Mexilians (Deatcher)
  4. VanDamme
  5. Bercio (Chrupek)
  6. XDemoniczna Euredzia)
  7. SpongeBob (SzlugiZla)
  8. AssassinTM (Undi)
  9. Miles
  10. Ewent1
  11.  ....
  12.  ....
  13.  ....
  14.  ....
  15.  ....

Zostawiłem kilka miejsc. Jest to celowe. Jeśli ktoś uważa, że należy się mu/znajomemu szarfa lub kostium niech pierwszy rzuci kamieniem w tym temacie.
Przedmioty do odebrania dzisiaj o godz: 21:00 w Depozycie.

Pozdrawiamy i życzymy miłej gry, Balmora.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, TrubaDum napisał:

Siemka, aplikuję o nagrodę 

Pozdrawiam,

TrubaDum

1 minutę temu, PowerPlant napisał:

Jeżeli nagrody zostaną to również jestem chętny Lucynek/SexyPuppy 

Zweryfikuję i dam znać. :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam ,że należy mi się owa nagroda która jest za "wytrwałość" i "aktywność" nick postaci Nadol WP 120 LVL z szarfa 25%.Pozdrawiam :) 

Edytowane przez Fudala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, uti12345 napisał:

wydaję mi się że mi też się należy nagroda Domenn w grze sura wp lvl i kolega BluDragon95 pozdrowienia

9 minut temu, Fudala napisał:

Uważam ,że należy mi się owa nagroda która jest za "wytrwałość" i "aktywność" nick postaci Nadol WP 120 LVL z szarfa 25%.Pozdrawiam :) 

Powinienem jutro dać informację. =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, bardzo ciekawa i fajna inicjatywa tylko, że niektórym się ta nagroda nie należy.

AssassinTM praktycznie nie gra CHYBA ŻE SIĘ MYLĘ I CIŚNIE GDZIEŚ NA DROPKACH TO BARDZO PRZEPRASZAM  ale jak nie to nie rozumiem tego. Tacy gracze jak  TurbaDum  i Nadol są praktycznie ciągle aktywni i to oni powinni być top 10/11  a jeżeli ma być to fair to 

całość powinna dostać to samo bez różnicy to każdy daje coś od siebie.

Fajnie, że w końcu coś! Dziękujemy za docenienie.

Ale tak jak UP, Prosiłbym o przeanalizowanie tego i rozdanie tych 2 ostatnich nagród graczom, którym się one tak naprawdę należą a kostiumy nie są potrzebne nie aktywnym graczom. 

A co do rankingu raczej jest losowy z aktywności więc nie ma mowy tu o żadnym top bo wydaje mi się, że Szluga często  siedział bardzo długo czy Chrupek cały czas w m1 ale jednak only???

Przeanalizuj to Bambusku bo naprawdę szkoda takich graczy np. Truba chociaż praktycznie go nie znam a zawszę widzę go w m1..

Fakt nie ma on 120 lvl a 80 lvl Ale jest AKTYWNY a jeżeli chodzi o ten ranking to  w moich oczach tylko o to tu chodzi.

A jak ma być to topka RANKINGU to niech będzie to prawdziwa topka z turnieju pvp? Jak będę miał wasze błogosławieństwo mogę podjąć się organizacji!!

Przepraszam za słabe rozwinięcia tematu ale niestety czas goni. 

Pozdrawiam, 

Deatcher

Ps. Napisz mi pw Bambusku bo mam dużo spraw z serverkiem.

Edytowane przez Deatcher
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam tak więc dziękuję Deatcher za poparcie mnie miło z twojej strony oczywiście pozdrawiam cieplutko :D !

A co tematu drogi Bambusku oraz administracjo prosiłbym poważnie rozważyć listę ludzi którzy dostali nagrody bo jest tutaj taka jedna osoba która nie zasługuje na ową nagrodę zdecydowanie przez swoje zachowanie i czyny oczywiście nie musze przedstawiać kto to taki bo to żadna nowość mowa tutaj o xChrupku który ukrywa się pod Nickiem Bercio ^^

Tak więc chciałbym zobaczyć co na ten temat do powiedzenia ma FuBu.

Przechodząc do tematu z góry przepraszam ,że robię tutaj zamieszanie ale do takiego czegoś nie powinno kategorycznie ani prawa dojść generalnie o co się mi/nam graczom rozchodzi.

1. Dlaczego taka osoba kaleka jak Chrupek dostał ową nagrodę ?

2.W czym Chrupek pomógł aby być/zostać nominowany do zdobycia takiej nagrody ?

3.Ostatnie pytanie i chyba najważniejsze z tych dwóch wyżej za jaką kur*a wytrwałość w czym ? W pisaniu głupot i szkodzeniu temu serverowi oraz rozwoju tego serwera ?

A na koniec zaprezentuje jednego screenshota z tej jego niby "wiedzy" a ponoć jest on {beta testerem} oceńcie sami. Trzmiel daje 1,5k pż a nie 2,5k pż Daje 75 wartości ataku zamiast 200 itd. 

51199949886424207830.jpeg

I teraz mam pytanie mam pytanie wprost do administracji czy według was tak zachowuje się ogarnięta osoba mało tego która uważa siebie za beta testera ? Beta tester to chyba osoba która jest ogarnięta a nie pisze jakieś bzdury i wyzywa w m1 oraz wymyśla różne historyjki.

Ostatnia i bardzo ważna rzecz zapytajcie się innych graczy co sądzą na ten temat a nie słuchacie jakiegoś xChrupka który o niczym nie ma pojęcia i robi tylko zamieszanie od czasu kiedy zaczał mieszać spadła ilość graczy na serwerze i nie są chętni grać właśnie przez taką osobę jaką jest Chrupek przemyślcie tą sprawę i jak już bierzecie kogoś na stanowisko "beta testera" to bierzcie osobę lub osoby które mają o tym pojęcie i przede wszystkim i to podkreślam dwukrotnie mają rozum i są ogarnięci w zachowaniu i poczynaniach.Pozdrawiam

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Deatcher napisał:

"Przeanalizuj to Bambusku bo naprawdę szkoda takich graczy np. Truba chociaż praktycznie go nie znam a zawszę widzę go w m1..

Fakt nie ma on 120 lvl a 80 lvl Ale jest AKTYWNY a jeżeli chodzi o ten ranking to  w moich oczach tylko o to tu chodzi."

Nie sądziłem, że napiszesz kiedyś coś mądrego. Zgadzam się 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, PowerPlant napisał:

Nie sądziłem, że napiszesz kiedyś coś mądrego. Zgadzam się 

I tu też wydaje mi się, że częściej widać twoje postacie niż niektórych niżej z topki (chociaż ja bym ci nie dał) .Ale tak jak mówię tu raczej nie liczy się level tylko Aktywność. 

I naprawdę myślę, że zbyt pochopnie ta topka wypaliła. Ale tak czy siak fajnie, że jest jakaś nagroda. 

Nie wiem też jak liczony jest tu czas, czy z kilku postaci czy 1 :D 

I za co dokładnie JEST TEN RANKING ?

Edytowane przez Deatcher

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla nie potrafiących czytać - "dla aktywnych graczy, którzy są w TOP 10~12" zobaczcie top jakie jest i piszcie potem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iku stwierdzasz ,że sie ukrywam? to dlaczego przy moim nicku w nawiasie jest "(Chrupek)"? Widać jak czytasz informacje podaną przez administracje a potem robisz syf, bo co bo się nie złapałeś? było kupić inną postać która się łapała z czasem a nie Nadola. 
Kolejna sprawa robisz kolejny syf ,bo co? bo chciałem graczom pomóc? dać im coś żeby mieli łatwiej? przynajmniej się rozerwali a ty wbijasz inkognito ukrywasz na ssie nick jak wiadomo że byłeś pod nickiem Khez ,myślisz że nie wiedziałem o tym? 
Co do peta skąd mam wiedzieć jakie ma bonusy pet którego nie używam? Miałem zbędnego na postaci to dałem jednej osobie która wygrała, nie jestem Wikipedią żeby wszystko wiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Dzięki za liczne poparcie i oddane głosy, ale pewnie nic z tego.

Też jestem zdania, że gracz Nadol jest bardzo aktywnym graczem.

Truba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, jeszcze miesiac temu staral bym sie o nagrode za aktywnosc, ale alchemia za bardzo mnie ostatnio zniechecila do gry ;D

pozdrawiam i zycze szczescia moze sie wam szarfa trafi ;D

Curoch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.09.2018 o 22:29, Deatcher napisał:

Witam, bardzo ciekawa i fajna inicjatywa tylko, że niektórym się ta nagroda nie należy.

AssassinTM praktycznie nie gra CHYBA ŻE SIĘ MYLĘ I CIŚNIE GDZIEŚ NA DROPKACH TO BARDZO PRZEPRASZAM  ale jak nie to nie rozumiem tego. Tacy gracze jak  TurbaDum  i Nadol są praktycznie ciągle aktywni i to oni powinni być top 10/11  a jeżeli ma być to fair to 

całość powinna dostać to samo bez różnicy to każdy daje coś od siebie.

Fajnie, że w końcu coś! Dziękujemy za docenienie.

Ale tak jak UP, Prosiłbym o przeanalizowanie tego i rozdanie tych 2 ostatnich nagród graczom, którym się one tak naprawdę należą a kostiumy nie są potrzebne nie aktywnym graczom. 

A co do rankingu raczej jest losowy z aktywności więc nie ma mowy tu o żadnym top bo wydaje mi się, że Szluga często  siedział bardzo długo czy Chrupek cały czas w m1 ale jednak only???

Przeanalizuj to Bambusku bo naprawdę szkoda takich graczy np. Truba chociaż praktycznie go nie znam a zawszę widzę go w m1..

Fakt nie ma on 120 lvl a 80 lvl Ale jest AKTYWNY a jeżeli chodzi o ten ranking to  w moich oczach tylko o to tu chodzi.

A jak ma być to topka RANKINGU to niech będzie to prawdziwa topka z turnieju pvp? Jak będę miał wasze błogosławieństwo mogę podjąć się organizacji!!

Przepraszam za słabe rozwinięcia tematu ale niestety czas goni. 

Pozdrawiam, 

Deatcher

Ps. Napisz mi pw Bambusku bo mam dużo spraw z serverkiem.

popieram ten post ale nie róbcie se jaj ze np: xchrupek dostanie nagrodę jego nie mam na serwie .mało tego ponoć miesiąc temu skończył grę i sprzedaje co popadnie z konta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak poza tym czemu niby na szamankę dostane a na woja nie skoro obie postacie  sa tak samo aktywne ps:zona dostanie a ja nie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bambus3k kostium wygląda zajebiście uderzam wielkiego +dla ciebie w grze wygląda to jeszcze lepiej ,teraz tylko napraw szarfy żeby można było je ząbkować i dodaj to co obiecałeś  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla twojej wiadomości do gry wróciłem ponad 2 tygodnie temu więc o co pijesz? To co miałem zbednego pozbyłem się :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to zajebiście będzie się z kim pobawić, ty zawsze wracasz jak coś się dzieje na serwie  żeby cie admini nie ominęli 

i z jakiej paki dostałeś te nagrodę skoro 2 tygodnie temu wróciłeś  skoro to nagroda dla najwytrwalszych

WNIOSEK DAJCIE JEGO NAGRODĘ   TrubaDum  ten gracz przynajmniej o 2 tygodnie był dłużej aktywny od pana up co się sam sprzedał

Cytat
15 godzin temu, wolekss napisał:

Dla twojej wiadomości do gry wróciłem ponad 2 tygodnie temu więc o co pijesz? To co miałem zbednego pozbyłem się :D

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi