Skocz do zawartości
Milli

Polowanie lv.23

Rekomendowane odpowiedzi

Yo,

Pewnie po temacie wiecie o co chodzi, ale jesli nie to Misja polowanie na level 23:

AxIC6C8.png

Burz. Zolnierz prosty wybor, wiadomo co, jak i gdzie. Natomiast jako, iz jestem jebanym petem to wybralem Tchorz. Zaprzys. Ko. ktorego nie ma nigdzie tam gdzie powinien wystepowac. Czy moge ze swojej strony samodzielnie to jakos naprawic? Czy musialby sie ktos fatygowac?

Dzieki, Milli

EDIT: I zeby nie bylo, potwierdzalem lokacje moba na wiki.metin2. Daje screen z czeskiej wersji przetlumaczonej na Angielska bo tam akurat jest najwiecej info:

CgktxaN.png

Edytowane przez Milli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, TrubaDum napisał:

w jinno w m1 na gorze mapy bardziej prawa strona powinny wystepowac

Przejechalem w ta i spowrotem na dwoch CH wczoraj i dzisiaj, pozbijalem troche tych mobow by sprawdzic czy jest szansa na spawn nawet i niska, ale nic. Pare metkow 25 tez ubilem, ale tak samo.
Ostatni spawn, zero Tchorz. jak i zero progressu do misji.
nmfXp6w.jpg

Plus chcialem podziekowac SeksownaBufk za mount na 2h, ktory na pewno sie przyda ;)

Dzieki, Milli

Edytowane przez Milli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam, że mogło być z tymi potworami problem. Dam Ci znać rano =)

// Admin Bambus3k

W sumie już wstałem, prześledziłem pliki i faktycznie nasze ustawienia gry są z 2006/7 roku nie generują nowych respawnów.. W nowszych plikach  występują w.w potwory. Dlatego poprawimy błędy przy kolejnej aktualizacji i dodatkowo wyjaśnimy problem. W razie czego na pisz do nas. ;>>

„Czyny, nie puste słowa” . . .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Milli napisał:

Super, dzieki Ci wielkie za info :]

Milli

AAA, jak Millli to wiem kto! Dobrze, że się podpisałeś =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak troche z przyzwyczajenia, ale ogolnie to fakt bez sensu. Prawie tak bez sensu jak branie polowania na moba, ktorego sie na serwerze nie widzialo :P
Przynajmniej wiadomo, ze...

Milli 

:>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Milli napisał:

No tak troche z przyzwyczajenia, ale ogolnie to fakt bez sensu. Prawie tak bez sensu jak branie polowania na moba, ktorego sie na serwerze nie widzialo :P
Przynajmniej wiadomo, ze...

Milli 

:>

Kiedyś kierowałem się inną ideą, skoro gracze skończyli misje na 60+ lvl. ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również mam problem z tą misją, ale z drugim celem do wyboru (Zły Czar. Burz. Żołnierz). Normalnie te moby byłyby tuż za bramami wioski w m2 (przynajmniej w Chunjo), ale po dokładnym spacerze nic nie znalazłem. Są Zły. czar. burz. łucznicy owszem, ale żołnierzy już nie ma. W grupach mobów, w których powinni być są Żołnierze czarnego wiatru, wyglądają tak samo, ale nie liczą się do misji...a wziąłem tych, bo nie chciało mi się latać tylko za Mi-jung, gdzie się komandorzy spawnują...eh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam z PL-a, gdzie powinni być, jednak dziś zrobiłem kolejną rundę po M2 na obu kanałach, próbowałem ich zrespić i niestety nic z tego. Widziałem chyba wszystkie moby z sekcji zły czar burz oprócz właśnie żołnierzy, gdziekolwiek powinni być znajduję tylko tych czarnego wiatru, czyli normalną wersję...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi