Skocz do zawartości
Xerc

Płaczący likan GamePriv

Rekomendowane odpowiedzi

Przeinaczaj dalej słowa i naucz się czytać ze zrozumieniem barani łbie :)
A na chwilę obecną to i tak mam wyrąbane w to co piszecie.
Prawda jest tylko taka, że mocni to jesteście tylko przez rozmowy, a jak przychodzi co do czego to przy pvp zamykacie już się już.

Wklej jeszcze SS z rozmowy i pokaż mój płacz, którego nie było :-)
Wyraziłem tylko swoją opinię co mnie boli, że weszła zmiana, przez którą też połowa osób odeszła z PL, a tutaj zaczyna się robić to samo....
a co do hełmu to powiedziałem wprost, że na PL on nie działał w marmurze więc pewnie tutaj jest podobnie,
a że zakończyłem grę to nie przerabiam tego hełmu na 100 lvl :-)

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

żegnam i nie pozdrawiam.

Edytowane przez GamePriv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy jakim pvp ? Ty masz wgl coś do pvp lub twoja gildia miała z balmory? Cały czas na glebie byliście w tej grze.

Już wstawiam ss'y bo oczywiście robie ss'y każdej rozmowy z każdym graczem. Kappa

Jeśli na PL''u nie działa hełm to oczywiście na każdym innym servie też tak jest.

Jeśłi skończyłeś grę to po co pisanie 15 minut że aktualizacja jest spi3rdolona i że straciłeś czas aby zrobić granat na wyborny który został zmieniony.

Na shoutboxie pożegnałeś się w niedziele że kończysz grę a i tak masz wielki problem z aktualizacjami w tej grze. Konto sprzedasz o 20 zł taniej ? XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przestań nawiązywać do pvp, bo jeszcze nikogo z naszej gildii nie zabiłeś nawet postaci która jest typowym dropem. Byłeś bity Bm'em, bodym,szamanem, ninja dosłownie każdym potem był płacz typu ,że zabiliśmy Cie i uciekamy a jak chcieliśmy pvp to uznałeś, że się bić nie będziesz to nie pisz bredni.

Kto napisał słowa" to jest priv czy pl" , napisałeś również " atak krótko dystansowy nie działa na likanie, później dałeś przykład poli. Jeśli działa normalnie jak na scr a na poli nie działa wtedy robi się takie coś jak "łatka". Nie macie nawet hełmu na 100 lvl to nie sprawdziliście tego czy podnosi wartość na poli czy nie.

Na plu żal daje mniej wartości niż truta dla przykładu.

Granat przed aktualizacją był tak syfiastym kamykiem, że go nawet nie podnosiłem z ziemi, był również tak gównianej wartości, że robiło się jeden przejrzysty/wyborny wsadzało do koła i wywalone, po co robić kamien który daje bezwartościowe bony a wkłada się go tylko dla wbudowanego bonusu?.

Skończ swój ból dupy i zawalcz wreszcie z kimś w pvp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mocni w necie pizdy na serwerze ;) tak sobie gadajcie i sobie dopowiadajcie patologio serwera.

Poza tym nie grasz likanem nie wiesz co i jak a się udzielasz pisałem Ci to ja nie wpierdzielam się w inne postacie bo nimi nie gram, więc po uj się udzielasz w sprawach likana.

Edytowane przez GamePriv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi