Skocz do zawartości
AsiaWoj

Czy to już koniec?

Rekomendowane odpowiedzi

Droga "administracjo", może skoro nie macie już czasu i chęci na zajmowanie się tym serwerem to porostu zamknijcie go lub ogłoście jak na s1 nieoficjalne stanowisko i przeniesie na tanie serwery i niech s3 wegetuje obok s1. Narzekanie na małą ilość graczy nic tu nie da. A czemu każdy z waszych serwerów upada szybko? Bo nagle przestajecie się czym kolwiek interesować. Na odpowiedź w sprawie gry ludzie czekają po kilka tygodni, wyłączacie opcje zmiany kanału bez podania przyczyny a ch1 i tak co chwilę wywala na innych mapach a aktualizacji brak, a na początku były nawet codziennie. Czy My jako gracze mamy myśleć że s3 było tylko po to żeby postalo 3 miesiące i przyniosło Wam hajs?   Pozdro 

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

s3 już została przeniesiona na tanie serwery, a wina leży w tym:

-Bambus obwinia Fubu

-Fubu obwinia Bambusa

Bambus już się nie nadaje na technika, nawet nie potrafi zrobić dobrze aktualizacji, zamiast wprowadzić głupi śnieg i wygląd metinów to woli nocami grać w cs'a a fubu w tym czasie w brawl stars taka prawda

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjebane jaja na ta balmore scenariusz znowu się powtórzył wszystko maja w piździe nic nie robią reklamy od startu serwera jak nie było tak nie ma tak pierdolić taki serwer zapraszam do grania w atlas eu pvp będziemy pływać statkiem i gwałcić wieloryby!

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bambus w prezentacji zapewniał, że bogatszy o nowe doswiadczenia jest w stanie poradzić sobie z problemami. A teraz? Na serwerze są problemy a nie można się nikogo o nic doprosić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oni wyjeban*e na serwery to przecież mieli daaaawno xD.

Na s1 to w ogóle ktoś przechodzi raz na tydzien?,pytam z ciekawosci a klienta nie mam xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@FuBu @Bambus3k a jaka jest Wasza opinia? Zapraszamy do marytorycznej dyskusji nad zasadnością istnienia tego serwera? A może ten serwer potrzebuje świeżej krwi? Osoby która włoży serce w ten projekt i będzie go wspierać i ulepszać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, AsiaWoj napisał:

@FuBu @Bambus3k a jaka jest Wasza opinia? Zapraszamy do marytorycznej dyskusji nad zasadnością istnienia tego serwera? A może ten serwer potrzebuje świeżej krwi? Osoby która włoży serce w ten projekt i będzie go wspierać i ulepszać? 

Co ty chcesz od adminiłstracjii ? Przecież są Eciki itd na s3 i takie inne stworzenia i można z nimi grać przecież oco ci chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, DuRoN napisał:

Co ty chcesz od adminiłstracjii ? Przecież są Eciki itd na s3 i takie inne stworzenia i można z nimi grać przecież oco ci chodzi ?

Hm,  co ja chce? Na początek śnieg w m1,  naprawę ch1, włączenie zmiany Ch i brylke diamentu xd. A tak serio to jakiego kolwiek zainteresowania gra. Sorry ale moje podejście jest takie że albo coś robić dobrze albo wcale. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

24 października pisałem o błędzie,  po 5 dniach  29.10 dostałem info że będzie naprawione jest 14 grudnia i brak naprawy,  

czy fubu ma pracę czy bambus no chyba nie, wiec co oni [cenzor] robią, nic czyli server to zwykły kotlet jest to czwarty serwer do zarabiania, ehhhhhh,  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gracz12345 napisał:

24 października pisałem o błędzie,  po 5 dniach  29.10 dostałem info że będzie naprawione jest 14 grudnia i brak naprawy,  

czy fubu ma pracę czy bambus no chyba nie, wiec co oni [cenzor] robią, nic czyli server to zwykły kotlet jest to czwarty serwer do zarabiania, ehhhhhh,  

Oj [cenzor] nie czwarty nie czwarty przestańcie już pierdolic niestety jarek popelnil bledy na 2 serwerach i tak ma się sytuacja proste.S1 oraz s2 to były najlepsze serwery i dalej są przynajmniej ta sentymentalna S1 bo tylko to zostało trzeba było nie dodawać skili na g1 na start i eq perf to by gralo full i niebyloby [cenzor] płaczu.Pozatym można to odratować zacząć coś robić i by było dobrze ale jak wyjebane to wyjebane i siema.

Edytowane przez DuRoN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem to s2 szybko padło więc nie wiem czy był najlepszy.

2 godziny temu, DuRoN napisał:

Oj [cenzor] nie czwarty nie czwarty przestańcie już pierdolic niestety jarek popelnil bledy na 2 serwerach i tak ma się sytuacja proste.S1 oraz s2 to były najlepsze serwery i dalej są przynajmniej ta sentymentalna S1 bo tylko to zostało trzeba było nie dodawać skili na g1 na start i eq perf to by gralo full i niebyloby [cenzor] płaczu.Pozatym można to odratować zacząć coś robić i by było dobrze ale jak wyjebane to wyjebane i siema.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ja mogę☺ napisac, nic tylko czekać na wypowiedź Bambus3k.

Wszystko by było zrobione ale no właśnie ale... to nie ode mnie zależy....

• Haha 1

. Oficjalny profil, bądź na bieżąco z nowinkami na Balmora.pl.

W wolnej chwili odwiedzam forum tematyczne o grze Metin2. Odwiedź nas :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

x [cenzor] de 2019k rozjebane

FuBu ; "Wszystko by było zrobione ale no właśnie ale to nie ode mnie zależy" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Itsu napisał:

@AsiaWoj We mi Belle załatw to wróce na s3 XD 

Nie wrócisz na ES TRZY dlatego ,że Chrupek cie zayebie chrupek cie za1erdoli chrupek być na ciebie cienty bardzo xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na waszym miejscu zostawił te s3, tylko zeby wiecej dodać rzeczy zeby rozkrecic serwer nie update, nie event ze heksy, tylko jakies wieksza komunikacja miedzy gm a gracze, eventy zeby juz byly rozpisane w czwartek jakies reklamy na fb z serwerem, NW odc z balmory od fubu wiem ze yt banuje, ale 1 film by pokazal ludzia ze balmora zyje a nie...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

R.I.P 

Balmora.pl- SyJoN 99 LVL -  OFF sprzedany

Balmora.pl- SzlugaZla 120 LVL- on  GILDIA -TwardeMiski

Balmora.pl- SpongeBob 120 LVL- on GILDIA -  TwardeMiski

Balmora,pl-Spartan300 120 LVL- on GILDIA -  TwardeMiski

LICYTUJESZ / WYGRALEM TWOJA AUKCJE SZUKASZ KONTAKTU ( PISZ TU LUB PW GRA SzlugaZla / SpongeBob )

BALMORA S 1 4EVER

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.12.2019 o 06:39, Koi napisał:

Na czym najlepiej zarabiac na 35 lvl bodziakiem?? (s1)

Na dzikich psach w m1 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.12.2019 o 06:39, Koi napisał:

Na czym najlepiej zarabiac na 35 lvl bodziakiem?? (s1)

najlepiej latac na wyzynke, szczegolnie w godzinach 18-22 jak sa eventy kart.

Starczy ekwipunek z podarunku, a warto aure chociaż G

Edytowane przez TrubaDum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi