Skocz do zawartości
egzaminator

Wystawienie sklepów poza dostępnością w grze

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,
Zwracam się z prośbą rozwiązania problemu, który zgłaszałem zarówno FuBu, oraz Bambusowi w prywatnej wiadomości, dnia 30 listopada. Dotyczy on wystawiania , tzw. "sklepów offline". Po wyłożeniu wszystkich przedmiotów w polu sklepu i ich zatwierdzeniu, kwota za wystawienie sklepu offline zostaje pobrana, natomiast sklep się nie pojawia. Problem dotyczy tylko i wyłącznie sklepów poza dostępnością w grze. Toboły z postacią się pojawią.

Korzystając z okazji: Moglibyście się zabrać za server, wprowadzić jakieś eventy (ZUO, OX..) S1 o nich nie pamięta. Event świąteczny w tym wydaniu jest kolejny już rok taki sam, nudne się to robi. Serwer z dużym potencjałem, ale brakiem zaangażowania. Brak chęci występuje również z mojej strony, aby poprawnie i ladnie napisać obecny post. Tyle próśb o kontakt, w celu naprawy błędu, a z Waszej strony, brak zainteresowania.

Spokojnych, radosnych świąt,
Zbychu

Edytowane przez egzaminator
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpinam się pod temat.

Bug ze sklepami jest bardzo uciążliwy i bardzo negatywnie wpływa na rozgrywkę.

Co do eventów, to OX'a można by na święta strzelić :)

Pozdrawiam, T.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.12.2019 o 15:39, egzaminator napisał:

Szanowni Państwo,
Zwracam się z prośbą rozwiązania problemu, który zgłaszałem zarówno FuBu, oraz Bambusowi w prywatnej wiadomości, dnia 30 listopada. Dotyczy on wystawiania , tzw. "sklepów offline". Po wyłożeniu wszystkich przedmiotów w polu sklepu i ich zatwierdzeniu, kwota za wystawienie sklepu offline zostaje pobrana, natomiast sklep się nie pojawia. Problem dotyczy tylko i wyłącznie sklepów poza dostępnością w grze. Toboły z postacią się pojawią.

Korzystając z okazji: Moglibyście się zabrać za server, wprowadzić jakieś eventy (ZUO, OX..) S1 o nich nie pamięta. Event świąteczny w tym wydaniu jest kolejny już rok taki sam, nudne się to robi. Serwer z dużym potencjałem, ale brakiem zaangażowania. Brak chęci występuje również z mojej strony, aby poprawnie i ladnie napisać obecny post. Tyle próśb o kontakt, w celu naprawy błędu, a z Waszej strony, brak zainteresowania.

Spokojnych, radosnych świąt,
Zbychu

Problem został przekazany do Bambus3k.

W wolnej chwili sam odpiszę ale dziękujemy za informację.

Wesolych Świąt.

. Oficjalny profil, bądź na bieżąco z nowinkami na Balmora.pl.

W wolnej chwili odwiedzam forum tematyczne o grze Metin2. Odwiedź nas :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.12.2019 o 17:27, FuBu napisał:

Wesolych Świąt.

Ja chce dodać ,że jest też błąd z kasą w takim sensie ,że bryłki same znikają z eq tak samo jak kasa która jest rozmieniona na kk więc nie jest dobrze dużo kasy mi znikło przez to.

Edytowane przez DuRoN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.12.2019 o 17:27, FuBu napisał:

Wesolych Świąt.

Zostały już podjęte jakieś działania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi