Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Woow, takiej końcówki wakacji to się nie spodziewałem. Niezależnie ile ta balmora postoi to po prostu trzeba dać jej szanse za renomę z przeszłości. Dla starych wyjadaczy to szansa na powrót do dobrych wspomnień, a dla tych młodszych których ominęły poprzednie edycje to mozliwość spróbowania gry na  legendarnej Balmorce :D Pozdrawiam Panowie i kibicuje mocno żeby serwis wypalił ! ;D

• Lubię 1

No i elegancja.

Dobrze że  Was znalazłem , coś  mnie znowu wciągneło z miesiąc temu do metina po paru latach , ale niestety jak na razie zwiedziłem kupę syf serwerów easy/medium.

Mam nadzieję na uczciwą i przyjemną rozgrywkę , systemy i innowacje wyglądają przyjemnie zarówno dla oka jak i logiki , mam nadzieję że nie tylko wyglądają. :)

Pozdrawiam, kucziczu.

• Dzięki! 1

Panowie, proszę Was, nie oszczędzajcie na reklamie, bo Wam się to z pewnością zwróci, jeśli serwer jest kompletny. Dużo ludzi chciałoby pograć na takim serwie, ale trzeba do nich dotrzeć, pomyślcie też o systemie referencyjnym, aby ludzie zapraszali znajomych i mieli z nich jakąś korzyść jak np. jakieś % z doładowanego ISa. 

• Dzięki! 1

W końcu start serwera, na którym spędziłem najwięcej czasu z prywatnych serwerów metina.. oczywiście mowa o S1, na którym wzorowana jest ta edycja więc zaj*biście :)

Ciekawa prezentacja, zapowiada się dobra zabawa jeżeli na start wparuje dużo chętnych to będzie sztos, więc nie żydźcie na reklamę bo mam ochotę zagrać jak nigdy!!! :D 
Fajny dodatek z brońmi na 30 lv, na 100% się przyda. 

Mam nadzieję na mnóstwo fajnych eventów i dodatków z biegiem czasu aby rozgrywka nie zaczęła się robić nudna. 
Oby wystarczyło ludzi do banowania botów, których oby było jak najmniej chociaż wiadomo, że czym lepszy serwer tym ich więcej jak much do g*wna..

Wspomnienia z robienia wspólnie dungeonów na s1 wracają więc widzim się w piątek :P

• Lubię 2

Komentarz konkursowy :D

Sytuacja wygląda następująco. Grałem na Balmorce ponad 8 lat temu i ostatnimi laty nie grałem, ale mnie zmotywowaliście. Problem polega na tym, że chcę namówić swoją narzeczoną do gry, która nigdy wcześniej w metka nie grała. Oczywiście jak to baba krzyczy na mnie, że nie mogę doładować IS'u. Jak nie będę wydawał na 'głupie gry' to ze mną pogra. Panowie, to przełomowa chwila, nowa Metiniara na horyzoncie. Będę miał prawdziwą żonę w Metinie, wielka sprawa. Mam nadzieję, że za 40 lat będziemy grali jako dziadkowie na 50leciu Balmory i właśnie w tym momencie rozpoczyna się nowy etap w życiu. Kłaniam się w pas i mam nadzieję, że moim żydo-konkursowym, krótkim tekstem wygram SM'y. :)

PS. Prezentacja miodzio, widać dużo włożonej pracy, tak trzymać! Zapowiada się super gierka. Do zobaczenia!

mem dla podbicia szans zwycięstwa :v

biq74qmqeohzsTUq.jpg

• Haha 1
  • CO!? 1