Skocz do zawartości

Złota Aktualizacja cz 1/2

Sudden

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.09.2021 o 22:32, Rossaa napisał:

Co ma topka robic? Wchodzić co 3 h na bossa, i nieraz na jotuna?

Ile osób tworzy topke? 30-40? Nie każdy ciśnie do przodu po 10h dziennie. Comunnity metina zrobiło się zbyt niecierpliwe, kiedyś rok w red lesie spoko, teraz miesiąc bez nowości to dzida na inny serwer 

W dniu 25.09.2021 o 22:41, Aisen napisał:

Ile osób tworzy topke? 30-40? Nie każdy ciśnie do przodu po 10h dziennie. Comunnity metina zrobiło się zbyt niecierpliwe, kiedyś rok w red lesie spoko, teraz miesiąc bez nowości to dzida na inny serwer 

Tak działa każdy serwer. Co ma robić topka czekać aż zachce się innym expic ? Potem zadajecie dziwne pytania dlaczego topki się wyprzedają.  

Nie wiem może lubisz system na zasadzie wbije sobie co 3 h na bossa .

W dniu 25.09.2021 o 22:58, Rossaa napisał:

Tak działa każdy serwer. Co ma robić topka czekać aż zachce się innym expic ? Potem zadajecie dziwne pytania dlaczego topki się wyprzedają.  

Nie wiem może lubisz system na zasadzie wbije sobie co 3 h na bossa .

Lubie nawet inny system, jestem typem farmera, dropie zarabiam i z tego mam fun. Idąc Twoim tokiem rozumowania, każdy serwer ma dodawać nowy content co miesiąc dla 30 osób olewając błędy i słabe rozwiązania na niższym poziomie? Jak dla mnie dobry serwer to taki, który dba o każdy etap rozgrywki, i to nie jest tylko moje zdanie.

• Lubię 1

W dniu 25.09.2021 o 22:17, Aisen napisał:

Ogólnie to nie za szybko? Miał być hard a co chwilę nowa mapa, nawet miesiąc nie minął 

przez tydzień na serwerze robiłem  tylko jotuna  8 razy dziennie co 2h nic więcej czasem bossa zbiłem i tyle i tak mam robić cały czas i czekać aż Bambiki lvl wbiją?

( nie licz @Dist ile kasy przez tydzień na farmiłem :P )

nudne się już to robiła w końcu coś nowego będzie Graty Administracja <3 <3 <3 <3 <3

• Lubię 1
W dniu 26.09.2021 o 02:10, MrLG napisał:

przez tydzień na serwerze robiłem  tylko jotuna  8 razy dziennie co 2h nic więcej czasem bossa zbiłem i tyle i tak mam robić cały czas i czekać aż Bambiki lvl wbiją?

( nie licz @Dist ile kasy przez tydzień na farmiłem :P )

nudne się już to robiła w końcu coś nowego będzie Graty Administracja <3 <3 <3 <3 <3

Tak to już jest jak sie leci w topke ze szybko nie ma co robic