Skocz do zawartości

"Bartii" Skillowiec z 12iq

TheBestiaTopka

Rekomendowane odpowiedzi

"Bartii" ohh piękna historia.. pan skillowiec postanowił poprzeszkadzać i nie było by pewnie zadnego problemy gdyby pan skillowiec nie postanowił bugować spota pelerynką biegając na mouncie xD 
Później już potoczyła się lawina bluzgów gdy sławny 12 letni Bartii wywalił się na skilla od naszego BM'A 
Chat główny również został zaszczycony jego obecnością co oczywiście nie umknęło uwadze innych graczy i zaczęli oni pisać cytuje:
"Bartii psycha ci siadła"
"Bartii -15iq"
"Bartii ty skillowcu nie ośmieszaj się"

O to była piekna historiia sury 88 lvl WP o nicku Bartii
Pozdro od TheBestii

• Lubię 2
  • Smutek... 1

Aż mi się przypomniał metin z 2015 roku :>

Nie widzę tutaj nic takiego złego xd To jest metin, tu się nie oczekuje wysokich polotów od nikogo ;p

btw, co to znaczy bugowanie spota? :v  używanie pelerynek i co z tym?

polecam zobaczyć historię  z metina globalnego jak się "buguje" spoty ;) Wallander całe V2 wsadził w czerwoną komnatę

Nani

W dniu 10.10.2021 o 21:32, dynamit napisał:

Szczekać to jedynie ty możesz tam u GM 

https://imgur.com/bXi7gST

Dywany co po 8k z eq exp dostają pozdrawiam 

TheBestia x30 kom usunięte i piesek mówi ze nawet na yt nie wchodził i kto tu ma -15iq dzieciaku 

chłopie xd żadnego ale to żadnego komentarza nie usunąłem xd specjalnie dla ciebie się zalogowałem na youtube i widzę że spamowałes 30x jakimś linkiem więc wyręczę cię bo logika to twoja słaba strona.. Youtube prawdopodobnie uznał że jesteś botem bo 30x komentować to tylko botom się chce ( co pokazuje tylko jak siadła ci psycha) i dodatkowo wstawiałeś jakiś link, także skończ już farmazoniarzu się ośmieszać bo nawet ludzie ci piszą że masz 12 latek xD

W dniu 11.10.2021 o 00:08, michi19982 napisał:

Po jaki chu.. sie pytam ktos podchodzi i bije komus słupy xD

tu nawet nie chodzi o bicie słupów mordo, każdy może sobie bić co chce choćby dla fanu ale typ ma problemy emocjonalne.. wyzywa jak 12 latek bo pada na skillka xD a do tego spamuje na all czacie i pi.erdoli farmazony.. szkoda mi go w sumie xd

Jak i jeden tak i drugi reprezentuje poziom DNA i metra mułu.

To jest Metin, tu zawsze tak było, jest i będzie. Trafił po prostu swój na swego i się teraz będzie ciągnąć tydzień czasu bo ten mu zabil słupa a drugi postraszył banem.

Jakby to ode mnie zależało to obije byście dostali przymusowe wakacje na jakiś tydzień za glupote, a co.

W dniu 11.10.2021 o 11:32, NieOgarniam napisał:

Jak i jeden tak i drugi reprezentuje poziom DNA i metra mułu.

To jest Metin, tu zawsze tak było, jest i będzie. Trafił po prostu swój na swego i się teraz będzie ciągnąć tydzień czasu bo ten mu zabil słupa a drugi postraszył banem.

Jakby to ode mnie zależało to obije byście dostali przymusowe wakacje na jakiś tydzień za glupote, a co.

chłopie, rozumiem że masz ból dupy i chcesz się udzielić, ale mowa tutaj jedynie o bugowaniu spota, jak widać na filmie nikt nie ma problemu tutaj o zabijanie słupów bo pvp i walka rywalizacja to normalne, jednakże bugowanie spota i bieganie na mouncie spamując pele przez co spot i moby zaczyna się bugować w miejscu bo expiący klika pele i ten bugujący (pewnie widziałeś o jaką animacje chodzi) to jest to jawne blokowanie pewnej części mapy i za to jest ban.. dodatkowo dzieciak płacze bo wywalił się na skilla i przeniósł rozmowę na /all chat, więc wstawiłem na forum żeby pokazac jakim jest dzbanem.. zapoznaj się z tematem lub go przeczytaj przed napisaniem komentarza bo takie pisanie bez zapoznania się jest poprostu dziecinne, pozdrawiam.

W dniu 11.10.2021 o 18:37, dynamit napisał:

TheBestia najwięcej tu płacze pod swoim postem kox jest na głównej postaci na 2 hity schodzi i coś pierdoli.

A może ja tam z wami expiłem a nie bugowałem spota? hahaha dzieciak dzieciak idź lepiej w jakiś minecrafty po graj sobie 

cały serwer cię tyra, dbanie o posta żeby każdy wiedział jak duży % upośledzenia ktoś ma to nie płakanie xD wiem że cię boli że ci nawet na all chacie odpisują "bartii zamknij już morde" ale naprawde.. nie musimy o tym wiedzieć XDD

Tak czytam to i nie dowierzam co tu się dzieje xD
Jakiś tam Barti z eq do expa, luruje sobie pelka spota dla jaj ,a chlop sie do niego spina i grozi mu banem za "lurowanie/bugowanie etc" nazwij jak chcesz XD
Zabawne.
Po czym typ zabija go na skilla, może dlatego ze "Bartii" Ma eq Exp tak jak napisał więc nie ma czym sie podniecac.
A ten Bestia pokazał, że boli go dupa ze ktoś mu spota zabiera, psycha siadła i tyle. a Barti odbijał pilke ze 8k chlop dostawal w eq exp  i w sumie tyle.

To czy tam sie wyzywaja czy nie walić to, ale widać ze poprostu ten Bestia się spłakał bo mu koleś luruje spot, poczym sie szczyci ze go zabil pomimo tego ze sam dostawał od chlopa w eq exp 8k hit.

Mocno tam metin wjechał . Pozdrawiam

@TheBestiaTopka - z tego co widze to ty sie spłakales i groziles banem bo typ klika sobie peleryny xD

Edytowane przez PanCzlajn
  • Haha 1
  • Smutek... 1
W dniu 12.10.2021 o 17:58, PanCzlajn napisał:

Tak czytam to i nie dowierzam co tu się dzieje xD
Jakiś tam Barti z eq do expa, luruje sobie pelka spota dla jaj ,a chlop sie do niego spina i grozi mu banem za "lurowanie/bugowanie etc" nazwij jak chcesz XD
Zabawne.
Po czym typ zabija go na skilla, może dlatego ze "Bartii" Ma eq Exp tak jak napisał więc nie ma czym sie podniecac.
A ten Bestia pokazał, że boli go dupa ze ktoś mu spota zabiera, psycha siadła i tyle. a Barti odbijał pilke ze 8k chlop dostawal w eq exp  i w sumie tyle.

To czy tam sie wyzywaja czy nie walić to, ale widać ze poprostu ten Bestia się spłakał bo mu koleś luruje spot, poczym sie szczyci ze go zabil pomimo tego ze sam dostawał od chlopa w eq exp 8k hit.

Mocno tam metin wjechał . Pozdrawiam

@TheBestiaTopka - z tego co widze to ty sie spłakales i groziles banem bo typ klika sobie peleryny xD

kolejny chłop co nie przeczytał tematu i pi.erdoli farmazony tylko żeby troche atencji dostać i się wypowiedzieć, oficjalnie kończe odpowiadać dzieciom jak ty bambiczku, polecam zrobić eq i zrozumieć lub choć zapoznać sie z temate, elkooo

• Smutek... 1
W dniu 12.10.2021 o 18:28, TheBestiaTopka napisał:

kolejny chłop co nie przeczytał tematu i pi.erdoli farmazony tylko żeby troche atencji dostać i się wypowiedzieć, oficjalnie kończe odpowiadać dzieciom jak ty bambiczku, polecam zrobić eq i zrozumieć lub choć zapoznać sie z temate, elkooo

Nie czaje Cię ziom.  Chłop dostał Ogniste Uderzenie i potem Sfere (tak mi sie wydaje ze sfera albo duchowy cios no nic niewazne) 2 skille, padl w eq exp.
zostal zabity bo zabieral Ci spota a ty pisales ze dostanie bana za to. I w sumie to tyle no co tu więcej pisać. Wyzywaliscie sie na grze/forum, tamten odbil pilke ze dostajesz 8k hit w eq exp, a Ty dalej drążysz temat ze on jest zjebany a ty najlepszy.  śmieszne.  Milej gry

W dniu 12.10.2021 o 20:38, dynamit napisał:

Oj czuje ze dużo unsubów poleci dla tego bobasa dobrze ze mam ss z usuniętych kom na czarną godzinę 

piecze dupeczka co? xD z problemami emocjonalnymi zapraszam do m1 jak się na skilla znowu wypi.erdalałeś xD pozdro od Monciaka i Dripa xDDD
a i ps: wklejaj tego screena jak ci yt usunął komentarze bo spamowałeś linkiem x10 xD naucz się co to algorytm dziecino xD miłego

• 2 weeks later...

Zamiast zawołać tego człowieka na Discorda, TeamSpeaka lub wyjaśnić to między sobą to wstawia chłop film na YT, gdzie wyraźnie go obraża. 

I komu tutaj psycha siadła?

Bartiemu? Który po prawie 3 tygodniach ma to w dupie i żyje sobie na serwerze dalej, a zmianą nicku chciał odpocząć od ciągłego hejtu przez takich YouTuberów jak ty?

Czy może Tobie? Skoro będziesz go śledził do momentu aż znudzi Ci się gra na tym serwerze.

Pozdrawiam 

Dywan Wojownik z Jinno

• Lubię 2
  • Haha 1
W dniu 29.10.2021 o 16:08, Cookies napisał:

Zamiast zawołać tego człowieka na Discorda, TeamSpeaka lub wyjaśnić to między sobą to wstawia chłop film na YT, gdzie wyraźnie go obraża. 

I komu tutaj psycha siadła?

Bartiemu? Który po prawie 3 tygodniach ma to w dupie i żyje sobie na serwerze dalej, a zmianą nicku chciał odpocząć od ciągłego hejtu przez takich YouTuberów jak ty?

Czy może Tobie? Skoro będziesz go śledził do momentu aż znudzi Ci się gra na tym serwerze.

Pozdrawiam 

Dywan Wojownik z Jinno

Zmiana klasy postaci to nie jest zmiana nicku mordko ja nic nie zmieniałem i nie nie chowałem 90 i ogień z kurwami  [ JebacTheBestia ] 

W dniu 30.10.2021 o 04:00, dynamit napisał:

Zmiana klasy postaci to nie jest zmiana nicku mordko ja nic nie zmieniałem i nie nie chowałem 90 i ogień z kurwami  [ JebacTheBestia ] 

On sam jest skillowcem xD

Bez tego 99 sury sam by płakał i prosił, żebyś go nie bił. No ale skoro ma swoją obstawę to może szczekać xD

• Lubię 1
  • 3 weeks later...