Skocz do zawartości

Usunięcie limitu yang na sklepie

NieOgarniam

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

Wiem, że temat już się pojawiał ale bez konkretnej odpowiedzi chyba. Czy jest szansa aby zwiększyć limit yang przy wystawianiu sklepu np do 100kkk oraz cene jednego itemku do na 5-10kkk? Obecnie bardzo irytuje fakt, że trzeba otwierać kilka sklepów, żeby sprzedać drop i tak w koło macieju. Przekroczysz 2kkk to sklep Ci się zbuguje i jak nie ogarniesz to nic nie sprzedasz, taki psikus. Kwestie wypłaty również można jakoś rozwiązać aby np wyłacało jednorazowo nie więcej niż 1.5kkk.

Teraz człowiek nawet alchemii nie może wystawić bo limit yang Cię blokuje.

• Lubię 4
W dniu 16.10.2021 o 15:49, Fast napisał:

Nie wiem, dlaczego to nadal nie jest w prowadzone. Przy obecnej inflacji jest to warunek konieczny. Jestem na tak, ale powinien być również jakiś limit, w mojej opini  5-6kkk to max. Co do kupna itemów, są sztabki 100kk, to wystarczy.

Fakt, sztabki wystarczą natomiast tak jak ja mam trochę alchemii i eq, które chciałbym wystawić na sklep gdy nie ma mnie w grze. Tak człowiek musi spamic, a nie zawsze jest taka możliwość.

Limit mógłby być ale nieco większy biorąc pod uwagę np cenę wybornej alchemii bo na forum zagląda może z 10% graczy.

Oczywiście wszystko do dogadania:)

Problem jest w tym że sklep ma limit 2kkk Yang i tyle, nic za więcej nie sprzedasz co jest dziwne. Dlatego większość serwerów ma dodatkową walute "won". Bo mogę spylic np. stalkę +9  z kd +5 czystą za 1,5kkk. Ale jak wpierniczę do niej 3x 15 +hp , to może nadal nie perf, ale jej warość już przekracza o sporo limit w sklepie.

A wtedy pozostaję spam na czacie, czego osobiście nie lubię lub forum, ale tak jak wyżej napisano większość ma w d***e forum i nawet nie wiem że istnieje. Tym bardziej, że nie są zachęcani do odwiedzenia strony/forum, bo nie ma potrzeby.

Co do wypłacania Yang z sklepu, to wystarczy funkcja gdzie istnieje wszędzie. Czyli wypłacanie Yang tyle ile chce, a nie wypłać wszystko i tyle. Bo skoro jest baaaaardzo mały limit 2kkk, to przecież przy sprzedaży byle czego możesz mieć problem przy wypłacaniu Yang. Bez zamykania sklepu, i otwierania go na nowo.

Edytowane przez kucziczu
  • Lubię 1