Skocz do zawartości

Nowy Dungeon - Ukryta Komnata Mądrości [Poz. 75-99]

Bambus3k

Rekomendowane odpowiedzi

ZszaNeZ.png

Witam serdecznie społeczność Balmory,

chciałbym przedstawić już wcześniej zapowiedziane nowe wyzwanie!

QGiIrmo.png
ykHEfxr.png

Ukryta Komnata Mądrości

Przepustka: Zwój Mądrości ZavYn6v.png
Crafting: Uczeń w 
Grocie Wygnańców (V1)

Wymagany Poziom:
75- 99Lv.

Każdy musi posiadać przepustkę: Nie

Czas na pokonanie wyzwania: 30 minut

Czas do ponownego wejścia: 60 minut

Możliwość użycia Klepsydry(reset czasu): Tak

Zwiększone doświadczenie: +50%*

[ Nowe wyzwanie ]

względem Groty Wygnańców V2

To są tylko podstawowe informacje. Zasada działania, bonusy jak i dodatkowe nagrody

za ukończenie wyzwania pozostawiamy Wam do odkrycia!

QGiIrmo.png

BlC1KAq.png
Już jutro!
16.10.2021
(Podczas Aktualizacji)

QGiIrmo.png
jVlMiaK.png

Tt5us4J.png

Pozdrawiamy i życzymy miłej gry!

Administracja, Balmora.pl

• Lubię 8
  • Dzięki! 1

„Czyny, nie puste słowa” . . .

co to za gówno pierdolone xD?, kto to robil?
to pietro z metkami to chyba ktos wylewu dostal ze wpadl na taki [cenzor] pomysl xD
ogolnie przebieg dunga wyglada nastepujaco; 1 pietro ubija metka i sie dropi kluczyk, kluczyk trzeba przeniesc na jedną z czterech książek (ala npc), klucze moga byc nieprawidlowe, takze mozecie bic 4 razy tego metina zanim traficie w ksiazke (metiny maja chyba po 4mln hp (xDDDDD)), 2 pietro to ubijanie spota i ze spota macie kluczyk i tak samo, kluczyk przenosicie na jedną z trzech książek, czyli możecie 3 razy ubijać tego spota, kolejne pietro jest ultra popierdolone, nie wiem co autor miał na myśli, otóz musicie ubić 9 metinów, które maja po 4mln zycia XDDD no i przenosicie kluczyk, ktory dropi z ostatniego metina na książkę, jak macie pecha to możecie ubić aż 18 tych metinów xD, po tym gówno piętrze z metkami, macie do zbicia spocik i oddanie ostatniego klucza do księgi, dalej nie wiem co jest, prawdopodobnie boss, lecz nawet na niego nie dotarłem bo dung ma limit na jego zrobienie 30minut, same metiny to ja zbijalem 20minut, pozdrawiam autora tego gowna bo nawet tego dungiem nie mozna nazwac

• Lubię 1
W dniu 16.10.2021 o 19:21, Licek napisał:

co to za gówno pierdolone xD?, kto to robil?
to pietro z metkami to chyba ktos wylewu dostal ze wpadl na taki [cenzor] pomysl xD
ogolnie przebieg dunga wyglada nastepujaco; 1 pietro ubija metka i sie dropi kluczyk, kluczyk trzeba przeniesc na jedną z czterech książek (ala npc), klucze moga byc nieprawidlowe, takze mozecie bic 4 razy tego metina zanim traficie w ksiazke (metiny maja chyba po 4mln hp (xDDDDD)), 2 pietro to ubijanie spota i ze spota macie kluczyk i tak samo, kluczyk przenosicie na jedną z trzech książek, czyli możecie 3 razy ubijać tego spota, kolejne pietro jest ultra popierdolone, nie wiem co autor miał na myśli, otóz musicie ubić 9 metinów, które maja po 4mln zycia XDDD no i przenosicie kluczyk, ktory dropi z ostatniego metina na książkę, jak macie pecha to możecie ubić aż 18 tych metinów xD, po tym gówno piętrze z metkami, macie do zbicia spocik i oddanie ostatniego klucza do księgi, dalej nie wiem co jest, prawdopodobnie boss, lecz nawet na niego nie dotarłem bo dung ma limit na jego zrobienie 30minut, same metiny to ja zbijalem 20minut, pozdrawiam autora tego gowna bo nawet tego dungiem nie mozna nazwac

Powiem tylko jedno zrób eq i alchemię skończ płakać.

• CO!? 1
W dniu 25.10.2021 o 13:34, JackH napisał:

@dynamit

Ty przeciągasz klucz cały czas na tą samą księgę? Przecież klucz pasuje do jednej z 4 ksiąg  (prawidlowa księga sie nie zmienia po ponownym respie )

Tak jak mówisz. Trzeba zapamiętać kolejność z jaką oddajesz i robisz dunga w 10 min.

• 1 month later...

Ogólnie dung jest spoko, można podropić blaski, a na jednym marmurku bez większych problemów wylatamy go 3x.

Zauważmy jednak że teraz dużo osób lata smoka (możliwość dropnięcia broszurki i mega szkaty bossa). Ze smoka dropi smoczy szpon i smocza łuska które potrzebne są do wytworzenia przepustki na Ukrytą Komnatę Mądrości.

Z tego co zauważyłem to mało kto na to chodzi, info o zbiciu tego bossa widzę tylko wtedy kiedy ja go latam xD  

Przedział lvl 75-99, brak większego zainteresowania tym dungeonem a także masowe zbijanie smoków sprawiają, że tych łusek i szponów może być po prostu za dużo na rynku i stracą swoją wartość.

Może jednak warto by było ustanowić przedział 75lvl+ tak jak to jest np. na Nemerze (80lvl+) lub Niebieskiej Śmierci (85lvl+).

• Lubię 1
  • Dzięki! 1