Skocz do zawartości

Kolidowanie buffa z autobuffem.

Winfast

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jak ja grałem heallerem, to odznaczyłem zwiekszenie ataku u autobuffa, i zwiekszenie swoje używałem wtedy, gdy mój autobuff użył buffów na mnie, potem ja używałem. Potem trzeba czekać aż skonczy sie nasze zwiekszenie ataku, autobuff znowu nas buffa i wtedy my uzywamy naszego zwiekszenia np. 

U mnie tak to wyglądało i przestałem grać szamanem, bo mnie zaczęło to wkurwiać. :)

W dniu 21.12.2021 o 19:29, coolmint napisał:

Jak ja grałem heallerem, to odznaczyłem zwiekszenie ataku u autobuffa, i zwiekszenie swoje używałem wtedy, gdy mój autobuff użył buffów na mnie, potem ja używałem. Potem trzeba czekać aż skonczy sie nasze zwiekszenie ataku, autobuff znowu nas buffa i wtedy my uzywamy naszego zwiekszenia np. 

U mnie tak to wyglądało i przestałem grać szamanem, bo mnie zaczęło to wkurwiać. :)

Robilam tak lecz czekanie az moj buff sie skonczy jest udreka. Zadne skroty, clicky itd by wylaczyc moj buff nie dzialaja. Buffy od auto-buffka szybko znikaja w porownaniu do szamana ;/.

Nie ma na to rozwiązania, to jest problem po stronie serwera. Grałem szamanem i wiem co mówię, zrezygnowałem z dalszego grania przez niegrywalność tą postacią.

Początkowo nie dało się nią expić bo paliło 5 na 6 hitów z konia, podobno to naprawili. Nie mniej jednak grając healerem, musiałem albo zrezygnować z autobuffa żeby mieć zwiększenie ataku albo na odwrót. Parodia byku parodia.

• Lubię 1

UQcgYG7.png

• 3 weeks later...