Skocz do zawartości

TheBestia topka jaką mamy a na jaką nie zasługujemy

NaNii

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

W ostatnim czasie topowa gildia "Nemeziz" wyszła z M2 i stwierdziła, że będzie bić Wobby. Z konia bo z konia ale to już nie jest ważne.

Wobba ma taki DMG jak większość wie - dość duży. Do tego balans postaci jest jaki jest i nie da się bić z nią na plecach.

W gildii "Nemeziz" jak wiadomo PLN nie brakuje, tam się nie używa yang. Taki PasQudny był w większej ilości rąk niż tani browar pod bramą.

Jako lider gildii Frakcja zaproponowałem wojnę o wobby, ale TheTopka nie ma czasu na to. Poza tym każdy wie jaki byłby wynik. Tam są 3 osoby z 5 kontami do zbijania.

https://imgur.com/a/qK0f6Vd

Chwile później TheTopka w naturalnym środowisku:

https://imgur.com/a/RFYyakR

https://imgur.com/a/kDBYBT1

W obecnych warunkach gra wygląda tak, że kto ma duchowe uderzenie w PT, ten ma przewagę. Nie ma szans wbijać się pod wobbe nawet jeżeli jest jedna postać z mieczem +0 z przeciwnej ekipy.

Tutaj gorąca prośba do administracji @Sudden @Bambus3k. Prosimy zróbcie coś z tym balansem, serwer jest fajny ale nie ma opcji walczyć o bossy gdzie boss Cie praktycznie zabija na strzała a w dodatku jest ktoś kto chce Ci sprzedać skilla.

Tak wiem, Metin2 to rywalizacja, ale tutaj to wygląda tak że "kto jutro ma wolne ten siedzi do końca"

Trochę źle się czuję z tym, że po wielu latach gry w Metina piszę coś na forum i upodobniam się do TheBestiToTopka ale skoro w grze chodzi o zabawę to chciałem żebyście widzieli jak to naprawdę wygląda. :)

Pozdrawiam,

NieRuszaj

Lider gildii Frakcja

• Lubię 1
  • Dzięki! 3

XD ale ból dupki bo nie możecie zbijać.. ojejciu xD aż się wylewa xD pozdrawiam, 
jako lider Nemezis mam jedno do powiedzenia, Frakcja to gildia, która wyciera mordą dupe, przy ostatnim zbijaniu wobby ustalone zostało oraz zaproponowane przez frakcję bicie po jednym ch, my 3 oni 4, oczywiscie wszystko super frakcja ubila, z racji ze to nasza pierwsza wobba byla bilismy troszke dluzej ale panowie nie wytrzymali i przy koncu zaczeli nas wybijac takze teraz mają ból dupy o to ze nie dajemy im zbijać xD nie ma sensu dalej dyskutować bo skoro mój 1 mental kładzie waszych 7 postaci to poco tak gadka... pozdrawiam i zróbcie eq elo

W dniu 22.11.2021 o 00:18, Cortix napisał:

https://iv.pl/image/GILwfzO

TheDywan i pokaz eq pvp ( oczywiście wszystko ciężko zarobione tak jak na filmikach pokazane)

biłeś mi daggera ubranego w eq exp xD bez odpału bez niczego praktycznie i ty sie jarasz ze 61k? xD mentalem cię składam w każdej płasczyźnie.. ale wy macie ubogo tam mentalnie xd pozdro

Panie mental "co wszystkich kładziesz na skilla" zapraszam na wojenkę (w końcu zacznie się cos dziać)  i może wtedy przestaniesz pierdzielić swoje kocopoły ^^ 
No tak tylko jak już się przebierzecie w swoje eq PVP (ekhem...klasowe) to nie zapomnijcie o używaniu białych flag i koników, aby wystać bo setki nie wyrabiają już 

Aaa... właśnie jeszcze idąc Twoim tokiem "rozumowania" to rzeczywiście mocny ten mental który zbija postaci ubrane pod PVM :eyes:  no no pozazdrościć  

PS No troszkę długo to pojęcie względne skoro my zbijamy Wobbę w 1.5 min a Wy potrzebujecie na to mniej więcej 20-30 min ^-^

W dniu 21.11.2021 o 23:35, Sudden napisał:

Na dniach przygladne sie skillom i mam zamiar lekko znerfić duchowe i lekko wzmocnić postacie magiczne :) Z tym, ze to bedzie LEKKKI balans tego :P Jesli sie sprawdzi bedziemy isc dalej, tak jak sie przyjal dodatkowy bon wartosc magicznego ataku w kostiumach.

Dzięki Sudden za odpowiedź i śledzenie tematu. :)

Jak każdemu zależy na rywalizacji, spędzeniu fajnie czasu w grze oraz zrobieniu czegoś więcej. Każda nawet mała zmiana może okazać się bardzo przydatna. :D

Dodanie ataku magicznego było spoko opcją, fajnie się przyjęło no i przełożyło się to na rywalizację.

Jako Frakcja, jesteśmy bezprecedensowo największą gildią serwera z aktywnymi osobami w ciągu dnia i nocy - średnio jest to po 15-20 osób na discordzie (i są tacy co nie używają). Posiadamy każdą postać do PVP jak i do expa z których aktywnie korzystamy.

Jakbyś potrzebował kogoś do areny walki na testy Frakcja odpowie na zgłoszenie i przyjdziemy składem. :)

Planujemy tutaj grać i ciągle ściągamy nowych zawodników - także czekamy na przyniesie przyszłość

NieRuszaj / NaNi(???)

• Lubię 1
W dniu 22.11.2021 o 01:00, TheBestiaTopka napisał:

biłeś mi daggera ubranego w eq exp xD bez odpału bez niczego praktycznie i ty sie jarasz ze 61k? xD mentalem cię składam w każdej płasczyźnie.. ale wy macie ubogo tam mentalnie xd pozdro

Ten twój KUPNY mental nadaje się do przeganiania dropkow na bo. Masz mierne eq klasowe i gówniane DMG w porównaniu do innych mentali na podobnym lvlu. Przebierasz się na strzałki to Itak dostajesz 18k z ognistej ale wtedy padasz na skila od dowolnej postaci od nas. Zrób eq potem myśl o wobbie bo narazie jedyne co możesz to leżeć pod nią całą noc 

• Lubię 1

Poziom trzymacie największy na serwerze jak przystało na "topke" XD

29d6f0e49c10c733.png

15 like i wrzucam jak dinco sprzedaje ulepy gildyjne które miał zamówione u placków z gildii warunkiem ze nikt sie tego nie dowie xD

PS. Chcecie się bawić to śmiało. Mam jeszcze wiele screenów.  (dla własnego dobra zatrzymajcie tą karuzele bo się pozabijacie własną głupotą)

Edytowane przez pendo
  • Lubię 5
W dniu 22.11.2021 o 01:00, TheBestiaTopka napisał:

Człowieku na twoim mentalu mozna bić rekordy , masz takie ubogie abs wojenne ze skila od archera nie ustoisz :) Nawet jak założysz swoją pseudo klasówke to dostajesz kosmiczne kwoty z hitow i nie zdążysz nawet dobiec a już gryziesz piach. 

Tutaj mozna zobaczyc w czym lata ten biedak umysłowy , chłopaczek nawet podstawki w tym eq nie ma (barti mial wiecej abs) 

https://zapodaj.net/8bec966a1757d.png.html

W dniu 22.11.2021 o 23:06, NaNii napisał:

@Sudden  jak coś poradzimy sobie póki co :P

Znaleźliśmy pewne sposoby jak na załączonym obrazku :D

https://imgur.com/a/T65adcF

"Czyny nie słowa" :)

NieRuszaj

ten sposób to 15 osób na wobbie gdzie ja obstawiam w 2 xD to nie dziwota, ale dobrze wariacie.. pamiętajcie że waszym słowem można ewentualnie się podetrzeć i to zapamięta cały serwer, oraz to że prezentujecie poziom godny 12latki jak widać na wielu screenach.. pozdroooo i bez odbioru.

W dniu 23.11.2021 o 05:34, Dlugi napisał:

Człowieku na twoim mentalu mozna bić rekordy , masz takie ubogie abs wojenne ze skila od archera nie ustoisz :) Nawet jak założysz swoją pseudo klasówke to dostajesz kosmiczne kwoty z hitow i nie zdążysz nawet dobiec a już gryziesz piach. 

Tutaj mozna zobaczyc w czym lata ten biedak umysłowy , chłopaczek nawet podstawki w tym eq nie ma (barti mial wiecej abs) 

https://zapodaj.net/8bec966a1757d.png.html

chłopie xD temat jest o gildiach Nemezis i Frakcji oraz wobbie.. w żadnej ku.rwa nie jesteś bo prezentujesz poziom miernoty.. w odcinku #12 na kanale TheBestia i w odcinku #11 ganiam cię i wypi.erdalam na skilla xD warna powinieneś dostać za wypowiedź nie w temacie xD a co do eq, w moim eq były top1 kolczyki na serwerze które poszły sell oraz nasior top2 który poszedł sell, wiem że jesteś zbyt mało inteligenty żeby zrozumieć niektóre tematy oraz że masz ból dupy że mam 3 ubrane postaci i robie sobie jotunki oraz zbijam mape na której notabane można cię zobaczyc od 2 dni xD oraz że zacząłeś zbijać jotuna od 2 dni bo wcześniej przepustki all sell z twoim sklepów brałem (co jest komedią) to wgl przechodzi ludzkie pojęcie jaki ty poziom prezentujesz.. wiem że cie boli że cię ganiam od momentu kiedy zacząłeś lurować entaie bo jesteś zbyt hu.jowy żeby je szybko zbić i to cię boli ale chociaż nie chwal się tym na forum... zapraszam na odcinek #11 i #12 zobaczyć jak "dlugi" aka czyrak dostaje wpi.erdol na każdym etapie jego miernego pobytu na serwerze.. pozdro i bez odbioru.