Skocz do zawartości

Święta 24.12.2021 - 09.01.2022

Sudden

Rekomendowane odpowiedzi

logovs.png.4ea36bb248bfd59a3d82251695ea0

0h4tVvP.png

Jest nam niezmierni miło przedstawić Wam Wydarzenie Świąteczne!

Przed Wami ponad 3 tygodnie wyzwań i dobrej zabawy podczas świąt na serwerze ;)

Wydarzenie Potrwa

24.12.2021 ~ 09.01.2022

Darmowy ItemShop w każdy piątek!

hKu2MWr.png

Główna misja na oddawanie przedmiotów: Nagrody - Stały bonus wartość ataku lub wartość mag ataku

(do wyboru) Symboliczne nagrody rzeczowe - Za ostatnie 3 poziomy czasowe kostiumy Świąteczne.

Skarpetki możemy zdobyć z: Bossów, Bossów na Dungeonach, Eventach Świątecznych, oraz z Dungeonu Świątecznego.

Szansa na ich pozyskanie nie będzie jednak zbyt wielka, ale.... mamy na to aż 3 tygodnie, nagrody będą potężne!

Misja u NPC zawiera 20 poziomów, aby zaliczyć poziom należy oddać 20 skarpetek, a za ukończenie każdego z poziomów

otrzymamy drobny upominek oraz Wartość Ataku lub Wartość Mag. Ataku NA STAŁE! Za ostatnie 3 poziomy dodatkowo

otrzymujemy fryzurę, kostium oraz wierzchowca. Sumarycznie za wszystkie poziomy oddawania skarpetek otrzymamy 40 Wartości ataku lub Wartości Mag. Ataku.
QGiIrmo.png
ognIArx.png

Event wystartuje razem z wydarzeniem świątecznym i będzie polegał na oddawaniu Bombek do npc XXX

Będzie to niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ celem jest zebranie 100.000 BOMBEK przez cały serwer, aby odzyskać

święta, a konkretnie odblokować dungeon świąteczny!

Dungeon zostanie odblokowany w pierwszej przerwie technicznej, po uzbieraniu 100.000 BOMBEK przez graczy.

QGiIrmo.png
bDOLLB7.png

Zestaw Lodowy - Zdobędziemy z Świąteczna Skrzyniaj oraz Świątecznego Koła Losu (Info niżej).

Zestaw Świąteczny - Zdobędziemy za ukończenie misji kolekcjonerskiej u Mikołaja.

Pozostałe Zestawy - Zdobędziemy w grze w czasie trwania wydarzenia, w trakcie mini-eventów oraz z dungeonów.

Wszystkie świąteczne sety posiadają bony:

Lodowa Fryzura
+30 wartość ataku
+25 wartość mag. ataku
[ na stałe]
Lodowy Kostium
+60 wartość ataku
+55 wartość mag. ataku
[ na stałe]
Lodowa Nakładka
+80 wartość ataku
+55 wartość mag. ataku

[ na stałe]
Zwierzak
+70 wartość ataku
+35 wartość mag. ataku
[ na 30 dni]
Lodowe Animowane Skrzydła
+15% absorbcji
[ na stałe]
Lodowy Wierzchowiec
Silny przeciwko Potworom +15%
Szansa na Blok Ciosu +15%
Doświadczenie +15%

[ 2 dni używania ]

BLiqNX3.gif

QGiIrmo.png
FRXXGJK.png
Grinch nosi przy sobie sporą ilość Zaczarowań Przedmiotu.

Pojawia się 5 przedziałach poziomowych.

Zawsze zapoczątkuje go GM informacją na czacie, że Grinche się pojawiły!

2LnU6H3.png
QGiIrmo.png
XP82Vws.png

bKtpO76.png
Przygotowaliśmy dla Was Świąteczną Krainę, na której znajdziecie NPC związane ze świętami, a także dungeon świąteczny!

QGiIrmo.png
vBTAJzQ.png
Event śnieżne Kule przeszedł drobny remaster i teraz nagrody z Zimowych Skrzyni zostały POLEPSZONE:)

Zimowe kule respią się na mapach: Dolina, Pustynia, Sohan, Ognista, Zielony Las, Czerwony Las, Zaklęty Las,

Złote Góry - Po zniszczeniu kuli następna pojawia się w ciągu 1 minuty w losowym miejscu na mapie.

RM9EFfy.png

QGiIrmo.png
TMQ7HC8.png

g2CLSZx.png
Dungeon świąteczny to dodatkowy sposób na zarobek, a także jedno z miejsc z których zdobędziemy Skarpetki,

potrzebne do wykonania głównego zadania.

Dungeon zostanie otwarty po zebraniu 100.000 Bombek.

Bombki oddajemy Mikołajowy, który znajduje się na Świątecznej Krainie. Za każdą oddaną Bombkę

otrzymamy Zaczarowanie Przedmiotu.

Przepustkę na Dungeon zdobędziemy u Mistycznego Anioła w m1 :)

Przedziały:

35-74 lvl
75-99lvl
100+

Czas Oczekiwania na ponowne wejście: 5min

1. Piętro

• Zniszcz prawidłową Śnieżną Kulę z pośród 7.

• Zdobądź Klucz Przejścia z potworów i otwórz Monument Przejścia.

2. Piętro

• Znajdź prawidłową Magiczną Świąteczną Skrzynię (błędna = dodatkowe zadanie)

• Pokonaj Ducha Świąt

3. Piętro

• Pokonaj wszystkie potwory

• Zdobądź 3 Elementy Przepustki aby otrzymać Złotą Przepustkę

• Otwórz Tajemniczy Monument Złotą Przepustką

• Rozpraw się z Złym Świątecznym Drzewkiem

QGiIrmo.png
WcErJio.png
Do ItemShop zgodnie z Waszą decyzją (ankieta discord) zostaje dodany set, który jest NA STAŁE!

W związku z tym faktem dodajemy Świąteczne - KOŁO LOSU oraz Świąteczna Skrzynia Losu.

QGiIrmo.png
IkjnFkB.png

Kostium na stałe (m)
Kostium na stałe (k)
Fryzura na stałe (m)
Fryzura na stałe (k)
Medal Bohatera 10H
Kolczyki z Kości Tygrysa.
Wierzchowiec Renifer
Bransoleta z Kości Smoka

(+15 odp. UM na 2H) - Leci jak uzywamy

2VTzauL.png
Nakładka na broń na stałe
Świąteczna Szarfa
Wierzchowiec Mara Senna
Pet Reniferek
Bransoleta z Kości Tygrysa

(+15 silny UM na 2H) - Leci jak używamy

QGiIrmo.png

6a9d8CG.png
Specjalnie dla Was zmieniamy wygląd miast oraz sklepów na świąteczne!

Mamy nadzieję, że Event świąteczny przyniesie Wam wiele radości z rozgrywki i zapewni Wam świąteczny klimat, aż do nowego roku!

QnqlOXF.png

Pozdrawiamy Administracja Balmora.pl

• Lubię 5
  • Dzięki! 2

jak ...... jak? pytam sie jak? kto co za ..... to wymyslil zeby z eventu wartosc ataku dostawac na "stale" przeciez nowy gracz jak zagra za 2 tygodnie lub pozniej jak to zobaczy i bedzie ogarniety od razu sobie odpusci probe zagrania na tym serwerze, wyscie zglupieli do reszty czy co? eventy dla starszych graczy? no to juz jest porazka nie narzekalem do tej pory na nic ale to? to juz przesada ja to spokojnie zrobie ale mowie o przyszlych graczach.. nie wiem jak bylo z poprzednimi czy tez bylo na stale jakies wartosci ataku czy co ale jak bylo a zaraz to sprawdze to ja dziekuje ztakim serwerem

W dniu 24.12.2021 o 20:31, znienacka napisał:

jak ...... jak? pytam sie jak? kto co za ..... to wymyslil zeby z eventu wartosc ataku dostawac na "stale" przeciez nowy gracz jak zagra za 2 tygodnie lub pozniej jak to zobaczy i bedzie ogarniety od razu sobie odpusci probe zagrania na tym serwerze, wyscie zglupieli do reszty czy co? eventy dla starszych graczy? no to juz jest porazka nie narzekalem do tej pory na nic ale to? to juz przesada ja to spokojnie zrobie ale mowie o przyszlych graczach.. nie wiem jak bylo z poprzednimi czy tez bylo na stale jakies wartosci ataku czy co ale jak bylo a zaraz to sprawdze to ja dziekuje ztakim 

A na innych serwerach jak jest? Tak samo, ta wartość dostanie pare osób jak ci sie nie podoba to nie graj 

W dniu 24.12.2021 o 20:36, Mimi593 napisał:

A na innych serwerach jak jest? Tak samo, ta wartość dostanie pare osób jak ci sie nie podoba to nie graj 

bo co podoba ci sie ze bedziesz lepszy od nowych graczy bo masz cos czego oni nigdy nie zdobeda? w takim razie jestes zerem, kazdy powinien miec rowne szanse, nie wiem nie spotkalem sie z takim czyms na innym serwerze, 2 to nie wiem po co w ogole to piszesz jakies problemy w zyciu masz ze chcesz byc lepszy dzieki czemus czego duzo graczy nie bedzie mialo w przyszlosci? 

• Lubię 1
  • Haha 1

Jak już robić coś z tymi nakładkami, fryzem i kostiumem to tylko podnieść staty jeszcze bardziej bo zdobycie tego było bardzo kosztowne, 1300zł w IS i tak nie dostałem wszystkiego tylko musiałem się wymieniać będąc przy tym nacinanym i najlepsze było gdy chłop zakręcił kołem 3 razy i dostał kostium m, który mi sprzedał za 1110w, a później spamował, że kupi 1k SM za 80w. Jako dość jeszcze nowy gracz zauważyłem jaka jest mentalność co niektórych ludzi, no po prostu janusze biznesu chciwe na każdy won, no ale mniejsza o to wcale nie płaczę, wcale nie żałuję. Ta gra pomaga mi w walce z porzuceniem na zawsze gry World of Warcraft w której jestem hardkorem  https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/burning-legion/vashalar  więc proszę mnie więcej nie traktować jako frajera w sprawach handlowych.

• Haha 1
W dniu 25.12.2021 o 19:40, NaSerio napisał:

Ta gra pomaga mi w walce z porzuceniem na zawsze gry World of Warcraft w której jestem hardkorem  https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/burning-legion/vashalar  więc proszę mnie więcej nie traktować jako frajera w sprawach handlowych.

Sprobuj FF14, Guild Wars 2 albo cos z nowszych tytulow. Ostatecznie idz na priv'a WoW'a. Tip od bylego gracza WoW'a.