Skocz do zawartości

Event Świąteczny - 40 wartości ataku.

Labamba

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, gram na tym serwerze od niedawna, więc jeśli coś pokręcę to sorry. Podczas eventu świątecznego można było oddać 400 skarpetek, za które nagrodą główną było uzyskanie na postaci dodatkowo 40 wartości ataku. Z tego co widziałem to dla większości graczy na serwerze było to prawie niemożliwe, bo skarpetki leciały dość rzadko, a ich cena była też niemała, zwłaszcza że niektórzy zarobione yangi inwestowali w kostiumy. Zawsze starałem się budować postać na 100% i szczerze mówiąc jeśli wiem, że szansa na uzyskanie tej dodatkowej wartości ataku przepadła, to trochę odechciewa mi się tutaj grać. Zwracam się więc do graczy i administracji z pytaniem czy nie sądzicie, że warto wprowadzić jakąś misję, po której ukończeniu dostawałoby się na postać te 40 wartości ataku. Myślę, że zmotywowałoby to wielu graczy do dalszej gry i urozmaiciłoby to rozgrywkę na serwerze.

• Haha 1
  • CO!? 1

Dokładnie. Była masa czasu, poza tym 1 skieta stała 3w czyli tyle co 200 zmianek. Latając mroczne bagna można było zarobić na to będąc graczem niedzielnym. Poza tym wątpię że masz ambicje na bycie TOP1. Te 40 wartości ataku robi różnicę dla osób z TOPKI bo tam się liczy każdy 1pkt statystyk. Poza tym było o tym wiadomo od początku eventu jaka jest nagroda. Ktoś kto to zrobił ma w tym momencie unikatową postać i myślę że taki był zamysł administracji, ktoś kto się przyłożył podczas eventu ma te 40 wartości więcej niż inni i wie że nikt go nie dogoni pod tym względem i to jest właśnie piękne, unikatowa nagroda