Skocz do zawartości

Aktualizacja 3.0 + AKADEMIA BALMORA - PÓŁ ROKU RAZEM :)

Sudden

Rekomendowane odpowiedzi

gT5fARc.png

Witam społeczność Balmory!

Nadszedł długo oczekiwany moment, który wisiał w powietrzu od dłuższego czasu.

Aktualizacja 3.0!
jOQFinE.png
Piątek
28.01.2022
00:30 - 06:00

(Od razu po przerwie technicznej, która potrwa ok. 30minut)

Jest to duży update o którym mogliście przeczytać na naszym discord (warto tam zaglądać ;))

qRJOqd3.png

(Temat ze szczegółowym opisem aktualizacji pojawi się ok 24h przed aktu.)

QGiIrmo.png

Postanowiliśmy, że czas wznieść reklamę na wyższy level! W dniu premiery akademii serwer będzie miał niemal pół roku, a patrząc na dzisiejszą scenę serwerową to bardzo dobry wynik!

Dalej możemy się cieszyć dużym zainteresowaniem i nawet na tygodniu notujemy 600-800 ONLINE w godzinach wieczornych, zaś dziennie przez serwer przewija się ponad 1500 unikalnych użytkowników (Unique IP)

Jednakże od początku roku notujemy, że reklamy, które wcześniej przynosiły regularną falę rejestracji zaczynają tracić na swojej mocy.
Dlatego zdecydowaliśmy się na ruszenie z projektem:

Balmora - Akademia
jOQFinE.png

Piątek
11.02.2022
18:00
Czas Trwania 4-6 tygodni*

Myślę, że jest to idealny czas na uruchomienie tej petardy marketingowej.
Dostajemy wiele sygnałów, że ludzie zagraliby jeszcze raz na balmorze, dlatego wydaje się to rozwiązanie IDEALNE :)

Wierzymy, że akademia przyciągnie sporą pulę nowych graczy, którzy ruszają tylko na startujących serwerach, ale też zachęci tych, którzy od nas odeszli i chcą powrócić ;)

Przez te niemal pół roku zbudowaliśmy solidną społeczność, odbudowaliśmy się nasz fanpage, który był przez dłuuuugi czas niemal martwy, pozyskaliśmy ponad 1200 osób na discordzie, a także posiadamy grupę na facebooku, gdzie jest 1000 LUDZI!!!

To wszystko sprawia, że wraz z dołączeniem dużych silnych youtuberów, możemy zgarnąć solidną pulę graczy, a po połączeniu serwerów przejść do stabilnego 1k+ ONLINE :)

Dodatkowo czas w którym będzie trwała akademia mamy zamiar poświęcić na usprawnienie mozolnych błędów takich jak wywalanie z gry, kickanie z dungeonów, aby po połączeniu serwer zyskał nową jakość!

QGiIrmo.png

• Lubię 4
  • CO!? 3
W dniu 20.01.2022 o 20:57, Sudden napisał:

Level 90 ma najwięcej dostępnych atrakcji na serwerze :)

1. Red Las.
2. Grota
3. Grota v2
4. Zakazany Las.
5. DC
6. Nemere
7. DT
8. Dung Ksiazkowy
9. Beran Setao
10. Jotun

Co tu jeszcze miałoby zostać dodane XDDD?

Napisałem do 90lv. Czytaj ze zrozumieniem. I te XDDD w odpowiedzi administratora. Syndrom Sabala?

W dniu 20.01.2022 o 17:23, poldone napisał:

A jest przewidziane coś dla postaci do 90 lv? Jakas nowa mapa dla postaci 65-80? Jeśli tylko topka dostaje update to jestem mocno rozczarowany 

65+ :

Las

Red Las

Dt

Świątynia=metki 60

Dc

Szereg bossów:

Królowa, 9 ogon, Zjawa,Król,

Dung w grocie 

Nemere

I hmm Legendy? 

Mało? Trzeba się tylko ruszyć.

• Lubię 1

GG: 54485042

W dniu 21.01.2022 o 00:28, OJCIE3C napisał:

65+ :

Las

Red Las

Dt

Świątynia=metki 60

Dc

Szereg bossów:

Królowa, 9 ogon, Zjawa,Król,

Dung w grocie 

Nemere

I hmm Legendy? 

Mało? Trzeba się tylko ruszyć.

Boże trzymaj mnie bo ja jestem chyba wykręcony. Czy ja gdzie kolwiek napisałem że nie ma gdzie zarabiać? Tylko latanie bossów co godzinę tych samych, 300 baronek dziennie, do tego metki w lesie; to już jest do porzygu. I nie tylko o mapy i dungi tu chodzi. Jakiś nowy system? Jakas specjalka do pvp na niższy level? Nowa broń np na 70lv typowo pod pvp, ale możliwość przerobienia riba?

Chodzi o to że po tym WIELKIEJ AKTUALIZACJI postacie powyżej 100lvl mają przed sobą nowe wyzwania, a postacie z niższym lvlem muszą jebać to samo co jebaly całe poprzednie pół roku. A to wszystko przez to bo jakiś Złomek z TOPKI napisał że albo wielka aktualizacja albo cała gildia się stąd pakuje. Nie wiem sam. Ja to odbieram jako obsranie zbroi z waszej strony, wszystko żeby 2 najlepsze gildie nie uciekły z serwera, cała 3.0 pod nich. Chuj w resztę graczy.

Na rynku od chuya KD5, którym można było dodać system wymiany. Masa ulep ze skrzynki III, którym wystarczyło dać Craft na coś ciekawego. Dodać misję nowe, też dla niższych lvleli. Możliwości dalszego rozwoju konia.

A to nie; wyebac 2 sety na 130lv, 135, 2 biologi i narazie.

Śmieszne to :)

W dniu 21.01.2022 o 01:34, poldone napisał:

Boże trzymaj mnie bo ja jestem chyba wykręcony. Czy ja gdzie kolwiek napisałem że nie ma gdzie zarabiać? Tylko latanie bossów co godzinę tych samych, 300 baronek dziennie, do tego metki w lesie; to już jest do porzygu. I nie tylko o mapy i dungi tu chodzi. Jakiś nowy system? Jakas specjalka do pvp na niższy level? Nowa broń np na 70lv typowo pod pvp, ale możliwość przerobienia riba?

Chodzi o to że po tym WIELKIEJ AKTUALIZACJI postacie powyżej 100lvl mają przed sobą nowe wyzwania, a postacie z niższym lvlem muszą jebać to samo co jebaly całe poprzednie pół roku. A to wszystko przez to bo jakiś Złomek z TOPKI napisał że albo wielka aktualizacja albo cała gildia się stąd pakuje. Nie wiem sam. Ja to odbieram jako obsranie zbroi z waszej strony, wszystko żeby 2 najlepsze gildie nie uciekły z serwera, cała 3.0 pod nich. Chuj w resztę graczy.

Na rynku od chuya KD5, którym można było dodać system wymiany. Masa ulep ze skrzynki III, którym wystarczyło dać Craft na coś ciekawego. Dodać misję nowe, też dla niższych lvleli. Możliwości dalszego rozwoju konia.

A to nie; wyebac 2 sety na 130lv, 135, 2 biologi i narazie.

Śmieszne to :)

Przeważnie ludzie idą do przodu, nie stoją w miejscu, więc zrozumiałe jest, że możesz czuć monotonię będąc pół roku poniżej 90 levela, administracja już dodała 1 dung dla niższych leveli od 75-99 być może jeszcze o czymś pomyślą w przyszłości nie wiem to do nich pytanie, a co do aktualizacji 3.0 to nie jest jakieś nagłe widzimisię topki, nie ogarniasz tematów które ruszają grę w dobrą stronę. O aktualizacji było wiadomo już bodajże 3 miesiące temu albo i wcześniej, ta myśl nie powstało od tak 2 tygodnie temu.. Co do reszty to jakiś crafting owszem można by było rozbudować tą kwestię, administracja zapewniała, że będzie działać w innych aspektach po wprowadzeniu aktualizacji 3.0

Edytowane przez Zeus

Balans jest wpisany w aktualizację :)

Punkt - NOWE KD - jest źle ujęty w takim razie bo ten punkt ruszy właśnie KD +5 ;)

Cała aktualizacja w zasadzie tak zaprojektowana, że zakłada takie elementy jak te KD +5, ale CELOWO nie chcę odkrywać kart, żeby topka nie wiedziała co będzie do czego potrzebne :)

A co do komentarzy o topce ... to już chyba 3/4 topka na serwerze (poprzednie odeszły co miało spowodować juz 3 razy upadek serwera), jest ok. 150+ postaci z lvlem 105 lub wyższym, a to całkiem spora grupa graczy, którzy nie mają już co robić dalej, więc to chyba logiczne, że aktualizacja podnosi wszystko na serwerze, aby znów zaognić rywalizację, a to też szansa na przebicie się dla innych ekip ;)

• Lubię 2

Nie pamiętam bym był świadkiem kiedykolwiek aktualizacji w metinie gdzie był rozwijany gameplay dla low lvli, zawsze był rozwijany end game co jest oczywistą oczywistością. Zresztą, nie tylko w metinie.

Dla low lvli było spłycanie rozwoju, lub fabuły czy questów do minimum by właśnie nie stać na niskich poziomach.

Stoisz na niskim lvlu z własnej nie wymuszonej woli, tak? Także w czym problem? Skoro wybrałeś sobie taki styl gry, znaczy że ci on odpowiada, jeśli nie - to rusz dupsko i exp.

Edytowane przez DiukVolpe
  • Lubię 3
  • Dzięki! 1